WhatsApp Plus güvenli mi?

Bu konuyu okuyanlar

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Merhaba arkadaşlar WhatsApp Plus Ne kadar Güvenli? Kullanmak istiyorum ama sizce nasıl? Mesajlarım fotoğraflarım güvende kalır mı?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Merhaba arkadaşlar WhatsApp Plus Ne kadar Güvenli? Kullanmak istiyorum ama sizce nasıl? Mesajlarım fotoğraflarım güvende kalır mı?

Şahsen official bir uygulama varken yandan çarklısını kullanmam.

Kurun normal uygulamayı takılın işte.

Edit: Whatsapp Plus'ın kendi sunucusu varmış. Mesajlarınız, fotoğraflarınız bu sunucudan whatsapp'ın sunucusuna iletiliyormuş. E gerisini siz düşünün.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Şahsen official bir uygulama varken yandan çarklısını kullanmam.

Kurun normal uygulamayı takılın işte.

Edit: Whatsapp Plus'ın kendi sunucusu varmış. Mesajlarınız, fotoğraflarınız bu sunucudan whatsapp'ın sunucusuna iletiliyormuş. E gerisini siz düşünün.
Haklısınız efendim bende vazgeçtim zaten hiç gerek yok. Bir kaç çekici özellik için gizliliği tehlikeye atmaya gerek yok zaten şu an da bile ne kadar güvendeyiz ona da emin değilim :)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Haklısınız efendim bende vazgeçtim zaten hiç gerek yok. Bir kaç çekici özellik için gizliliği tehlikeye atmaya gerek yok zaten şu an da bile ne kadar güvendeyiz ona da emin değilim :)

Doğru yapmışsınız. Whatsapp biliyorsunuz Mark Zuckerberg ağa tarafından satın alındı. Instagram da onun. 3'lü bir platform oldu şimdi Facebook Inc.

Sevmiyoruum whatsapp'ı. Hele de şu gruba alma olayını. Cort diye alıyorlar gruba. Getiremediler bi izin isteme olayını.

Forza telegram diyorum.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Doğru yapmışsınız. Whatsapp biliyorsunuz Mark Zuckerberg ağa tarafından satın alındı. Instagram da onun. 3'lü bir platform oldu şimdi Facebook Inc.

Sevmiyoruum whatsapp'ı. Hele de şu gruba alma olayını. Cort diye alıyorlar gruba. Getiremediler bi izin isteme olayını.

Forza telegram diyorum.
Haklısınız

cihaneken

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Orjinali nekadar güvenli ki, çakmasını soruyorsunuz. Ama tabiki orjinal kullanın. altı üstü iki satır yazıp gönderiyoruz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Whatsapp plus hizmeti yok gold da yok sazan.avi bu oltaya gelmeyin sizinle rehberinizde ki herkes etkilenir!

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
facebook'tan fazla veri sızdıracak değil ya

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Whatsapp Plus kullanırsanız. Whatsapp’tan banlanırsınız.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,787
Orjinal uygulamadan başkasını kullanmayın! İnstagram,whatsapp da kimler beni görüyor ben kimleri görebilirim diyorsunuz.kişisel verilerinizi başkalarına veriyorsunuz!!!

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Orjinal uygulamadan başkasını kullanmayın! İnstagram,whatsapp da kimler beni görüyor ben kimleri görebilirim diyorsunuz.kişisel verilerinizi başkalarına veriyorsunuz!!!
Benim ne kişisel verim olacak? annemin bana attığı market listesi onların ne işine yarayacak? Amaan cahil cahil konuşuyorum. Cia fbi kgb bizim peşimde nasıl olsa.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002

Forza telegram diyorum.
Aslında geldi. Beta Tester olduğum için mi bilmiyorum ama gizlilik ayarları kısmından bulabilirsin kimlerin ekleyebileceğini. Kimse ekleyemesin diyorsan şunlar hariç kişilerim der sadece 1 tane numara seçersin diğer hiç kimse ekleyemez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Whatsapp plus hizmeti yok gold da yok sazan.avi bu oltaya gelmeyin sizinle rehberinizde ki herkes etkilenir!
Sazan.avi sayılmaz. Whatsapp Plus adı altında virüslü uygulamalarda var ama WP+'ın kendisinin çalıştığını biliyorum en azından arkadaşımda gördüm. Biri mesajı silerse silinmiyor, çevrimdışı, çevrimiçi saatiyle oynayabiliyor falan. Ne kadar güvenilir tartışılır. Tabi bir de whatsapp bunu yakaladığında direkt hesabı kalıcı yasaklıyor. Açarlar mı bilmem.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
whatsapp kendi uygulaması dışında bişey kullanmayın sonra ifşa olursanız dünyaya rezil olursunuz...