Haber WhatsApp, masaüstü versiyonu için 3 yeni özelliğini duyurdu

Bu konuyu okuyanlar

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73

Dünyanın en ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp, masaüstü versiyonu için 3 yeni özelliğini Twitter’dan duyurdu. Güncellemeyle birlikte WhatsApp'ın uçtan uca şifreleme özelliği masaüstünde de faaliyete geçecek.​

Meta çatısı altında faaliyet gösteren anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, web (masaüstü) versiyonu için uygulamaya geçecek üç yeni özelliğini duyurdu.

IZhKIL282kixvOxR6pIfkg.jpg

FOTO DÜZENLEYİCİ​

WhatsApp’a gelen özellik ile birlikte uygulamaya masaüstünden girildiğinde fotoğrafın üzerine yazı yapıştırılıp fotoğraf düzenlenebilecek.

BU özellik daha önce mobil versiyonda kullanılırken, ilk kez masaüstü versiyonda kullanıma sunuldu.

ÇIKARTMA ÖNERİSİ​

Uygulamaya gelen bir diğer özellik ise, kullanıcıların mesajlaşma sırasında konuşma metnine uygun olarak çıkartma önerisi alabilmesi oldu.

Kişiler konuşmaları sırasında önerilen sticker’ı (çıkartma) seçerek daha hızlı yazışabilecek.

Kaynak: WhatsApp, masaüstü versiyonu için 3 yeni özelliğini duyurdu

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Şahsen ben masaüstü versiyonundan iyice tiksindim. Çoklu cihaz programının gelmesiyle birlikte masaüstünde daha sık kullanmaya başladım ancak bir kere kapatınca tekrardan mesajları yüklemesi dakikalar sürüyor. Yeni saçma özellikler yerine var olan sorunları çözmeleri daha mantıklı olur.

Son mesajlar