Whatsapp Kullanmayacağız Diyoruz Alternatif Olarak Ne Kullanacaz Peki?

Bu konuyu okuyanlar

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Son açıklamalar, kullanıcı sözleşmesinde ki yenilik nedeniyle AB üye ülkelerinde sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıların whatsapp kullanabileceğini ama üye ülkeler dışındaki ülkelerde kullanıcıların whatsapp kullanamayacağı yönünde. Kullanacağı uygulama hakkında bizleri bilgilendirecek arkadaşlar varsa buyursunlar.

Reaksiyon puanı
2,554
Ben signal kurdum sevdiğim kızı da oraya geçirdim orda takılıyorum onun harici pek konuştuğum kimse yoktu zaten WhatsApp da silmiştim zamanında onun için tekrar kurmak zorunda kalmıştım.
Onun dışında 1 2 arkadaş var konuştuğum onlara söylerim yüklerse yükler yüklemezse sms atarım ?
Bir de ben duruma göre gideceğim eğer ülkemizde WhatsApp ın yerini telegram alırsa ki ben öyle olacağını düşünüyorum benim önceden aynı numaraya açmış olduğum telegram hesabım da vardı onu da kurabilirim ancak şimdilik gerek duymuyorum.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Son açıklamalar, kullanıcı sözleşmesinde ki yenilik nedeniyle AB üye ülkelerinde sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıların whatsapp kullanabileceğini ama üye ülkeler dışındaki ülkelerde kullanıcıların whatsapp kullanamayacağı yönünde. Kullanacağı uygulama hakkında bizleri bilgilendirecek arkadaşlar varsa buyursunlar.
Telegram geçin bence:)

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
Telegram zaten kullanıyordum. Şimdi Signal ve Bip de indirdim ama yine her şey WhatsApp üzerinde. Nasıl olacak hiç bilmiyorum.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
İyi hoş diyosunuz ama şimdi benim kardeşim ve öğretmenlerimin sınıf grupları var bakalım hepsi geçecek mi.Bende Whatsapp kullanmak istemiyorum bencede Telegrama geçmeliyiz ama işte.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
En güvenilir i akıllı telefon kullanmamak, yada kendi mesajlaşma uygulamanı yazmak.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Şimdi biz babam BİP e geçmek zorunda kaldığı için BİP e geçtik.WhatsApp ı sildirmişler.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Signal veya Dedi birde e2e koruması yok ama Discordda olabilir özellikleri yüzünden

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Telegram ve Signal'i indirdim,Signal'i de varsayılan mesaj uygulaması yaptım.
Discord Whatsapp alternatifi değil.

BERMALİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
skype, snap wp'yi çöpe atacağımız poşete yazık oldu.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Bizim milletimiz niye böyle..... Bip uygulamasına geçenler var arkadaşlar whatsapp fotoğraflarını alabilecek sadece o da önemli bir konumda değilseniz.Bip , signal gibi uygulamalar her şeye erişebiliyorlar fotoğraf,mesaj,veri her şey....

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Finallerin bitmesini bekliyorum. Sonra yüzünüze;
"HİÇ BİR ŞEY KULLANMAYINNNNN." diye haykıracağım XD.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Instagram ya da Facebook kullanıyorsan Whatsapp'a devam et yoksa anlamsız olur.
telegram ve signal kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim milletimiz niye böyle..... Bip uygulamasına geçenler var arkadaşlar whatsapp fotoğraflarını alabilecek sadece o da önemli bir konumda değilseniz.Bip , signal gibi uygulamalar her şeye erişebiliyorlar fotoğraf,mesaj,veri her şey....
sadece bip yapıyor bunu