Whatsapp karışı tarafın mesajlarını görmek ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2458qwer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar karşı tarafın mesajlarını görmek istiyorum karşı tarafın izni ile bir program veya başka bir öneriniz varmıdır ? mSpy programı hariç.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Merhabalar karşı tarafın mesajlarını görmek istiyorum karşı tarafın izni ile bir program veya başka bir öneriniz varmıdır ? mSpy programı hariç.
Madem karşı tarafın izni var. O sana göstersin mesajları. Niye programa ihtiyaç duyuyorsun ?

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Bu sorduğunuz durum haberleşmenin gizliliğini ihlal (TCK. m. 132), kişiler arasındaki konuşmaların dinlenmesi ve kayda alınması (TCK. m. 133 ), özel hayatın gizliliğinin ihlali (TCK. m. 134 ), kişisel verilerin kayıt edilmesi (TCK. m. 135 ), verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme gibi suçları barındırıyor. Haberiniz olsun :)

Karşı tarafın izni varsa onun izni dahilinde böyle uygulamalara ihtiyaç duymadan da okuyabilirsiniz zaten.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Konunun neden kitlendiğini açıklamama gerek yok herhalde.

TCK. m. 132), kişiler arasındaki konuşmaların dinlenmesi ve kayda alınması (TCK. m. 133 ), özel hayatın gizliliğinin ihlali (TCK. m. 134 ), kişisel verilerin kayıt edilmesi (TCK. m. 135 ), verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme gibi suçları barındırıyor.

Forum kurallarına aykırı bir durum olduğunu söylemeye de gerek duymuyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...