Haber Whatsapp Çoklu Cihaz Özelliği Için Kötü Haber

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Profesör
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
1,579
Reaksiyon puanı
2,132
Puanları
113
Ünlü Facebook şirketine ait mesajlaşma uygulaması, WhatsApp için çoklu cihaz özelliği için kötü haber.

WhatsApp-Logo.png


Geçtiğimiz haftalarda, Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, WhatsApp'ın çoklu cihaz özelliği ve bir kaç yeni özellik üzerinde çalıştığını ve 2 ay içinde yeni özelliklerin geleceğini söylemişti. Yabancı haber sitesi Wabetainfo, geçtiğimiz günlerde yaptığı haberde, yeni özelliğin hayal kırıklığı yaratabileceğini söyledi.

WhatsApp Çoklu Cihazda Yalnızca 1 Adet Telefon Desteği Sunabilir


Haberde, WhatsApp'ın yeni çoklu cihaz özelliği, sadece 1 adet telefonu desteklerken, 4 adet cihaza kadar (masaüstü, tablet vs..) kullanmanıza izin verecek. Telefonunuz internete bağlı olmamasına rağmen, bağladığınız cihazların internet bağlantısı olduğunda, mesajlarınızı ve görüşmelerinizi alabileceksiniz.

WA_MULTI_DEVICE_1PHONE_ANDROID-768x1286-612x1024.jpg


Yeni çoklu cihaz özelliği, şu anda WhatsApp'ın kapalı betasında mevcut ve test aşamasında olduğu belirtmekte fayda var. Kapalı beta kullanıcısıysanız, eski bir WhatsApp sürümünü çalıştıran kişiler ile mesajlaşamıyorsunuz.


Peki, yeni WhatsApp özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Son düzenleme:

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
13,806
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,217
Puanları
113
Yaş
37
Önemli olan zaten bir tane telefonu desteklemesi değil mi? Gerçi ikinci bir telefonu kullananlar için nasıl olacak onu bilemem. Fakirin yüzü yine gülmeyecek. :)
 

Son mesajlar

Üst