Whatsapp bu özelliği kaldırmalı bence

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar whatsapp grup özelliği güzel ama misal ben ali nın arkadaşıyım ali beni gruba ekliyor ve diğer arkadaşlarını da ekliyor... mehmet diye arkadaşı benim numarami görüyor... rahatsız ediyor veya numarayı başkalarla paylaşıyor... özellikle bayanlar için çok tehlikeli bir durum... profili kapatırsa görmez ama aranır engellese bile başka numaralarla arar... Bence bu özellik kalkmalı.. hem bence kişisel verilerin güvenliği kanuna göre haykırı...

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Merhaba arkadaşlar whatsapp grup özelliği güzel ama misal ben ali nın arkadaşıyım ali beni gruba ekliyor ve diğer arkadaşlarını da ekliyor... mehmet diye arkadaşı benim numarami görüyor... rahatsız ediyor veya numarayı başkalarla paylaşıyor... özellikle bayanlar için çok tehlikeli bir durum... profili kapatırsa görmez ama aranır engellese bile başka numaralarla arar... Bence bu özellik kalkmalı .
Kısmen katılıyorum. Bence seçenek olarak sunulmalı. Numaramı göster/Numaramı gösterme diye.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,622
Benim gibi tek işi evde oturup pc oynamak olan insanlara sıkıntı olmaz ama teli ifşa olmasını istemeyenlere sıkıntı olur bencede kaldırılmalı