Whatsapp bilgilerim çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Muhammedyahya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, üçüncü bir kişi tarafından bana SMS üzerinden doğrulama kodu geldi sonra o kişi benden kodu isteyince ben de akılsızlık edip verdim. Böylelikle Whatsapp bilgilerim o kişinin eline geçmiş oldu. Ben de korkudan hemen Whatsapp hesabımı sildim. Şimdi ben tekrardan aynı numara ile Whatsapp açarsam bilgilerim hala o kişinin elinde kalır mı? Ya da ne yapmam gerekiyor?

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Merhabalar, üçüncü bir kişi tarafından bana SMS üzerinden doğrulama kodu geldi sonra o kişi benden kodu isteyince ben de akılsızlık edip verdim. Böylelikle Whatsapp bilgilerim o kişinin eline geçmiş oldu. Ben de korkudan hemen Whatsapp hesabımı sildim. Şimdi ben tekrardan aynı numara ile Whatsapp açarsam bilgilerim hala o kişinin elinde kalır mı? Ya da ne yapmam gerekiyor?
Hesaba giriş yetkisi vermediğiniz sürece yeni açtığınız hesapta başka birinin giriş yapabileceğini sanmıyorum açıkçası.

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Kodu öğrenemediği sürece bir şey yapabileceğini sanmıyorum.

atmqca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İki adımlı doğrulamayı açarsanız 3.kişinin erişimi zorlaşacaktır.
Ayarlar-Hesap-İki Adımlı Doğrulama