Whatsapp bildirim

Bu konuyu okuyanlar

Telefonmağduru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba,
Öncelikle araştırmama rağmen aynı soruyu soran birini görmedim. Eğer varsa kirlilik olmaması açısından yönlendirmenizi rica ederim.

Mi note 10 lite cihazımda whatsapptan bildirim geldiğinde içeriğin gözükmesini istemiyorum. Bunu kilit ekranı için ayarlayabildim fakat herhangi bir uygulamadayken whatsappa girmeden bildirimden içerikte gözüküyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Ayrıca içeriği kilit ekranında gizleyince kimin yazdığını da göremiyorum bir yolu var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba,
Öncelikle araştırmama rağmen aynı soruyu soran birini görmedim. Eğer varsa kirlilik olmaması açısından yönlendirmenizi rica ederim.

Mi note 10 lite cihazımda whatsapptan bildirim geldiğinde içeriğin gözükmesini istemiyorum. Bunu kilit ekranı için ayarlayabildim fakat herhangi bir uygulamadayken whatsappa girmeden bildirimden içerikte gözüküyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Ayrıca içeriği kilit ekranında gizleyince kimin yazdığını da göremiyorum bir yolu var mıdır?
Yani ne kilit ekranında ne de herhangi bir uygulamayı kullanırken içerik gözükmesin fakat bildirim ve kimin yazdığı gözüksün.

Son düzenleme:

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İlk bahsettiğiniz ana ekranda gelen bildirimi gizleyemezsiniz diye biliyorum. Belki ek yazılımlarla yapılabilir bilen bir arkadaş varsa yazacaktır.

İkinci sorunuz ise kilit ekranında yazan kişiyi görmek. Bunun da bir yazılım olmadan yapılamayacağını düşünüyorum. (Eğer mesajın içeriği gözükmeyecekse.)

Kısacası bildirimlerinizi okuyup, düzenleyip, size gösterecek bir uygulamaya ihtiyacınız var ancak hem gizlilik için mantıklı değil hem de bildirimleri tüm özellikleriyle kullanamazsınız. (Bildirimden cevaplama vs.) Ben hiç ellememenizi öneririm ancak illa isterseniz bir yazılım bakabilirsiniz.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Bildirimi sağa kaydırın, orada bildirim gelecek uyarısını kapatın. Bir daha ana ekranda iken Whatsapp bildirisi gelmez.

Son mesajlar