Whatsapp bildirim gelmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar merhaba android kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır mesaj bildirimi gelmiyordu fakat whatsapp a girince yeni mesaj görünüyordu bu sorunu çözemedim bu sabah whatsapp ı silip tekrar yükledim şimdi ise bildirim "yeni mesajınız olabilir" şeklinde geliyor ama uygulamaya girdiğimde yeni mesaj görünmüyor nolur bi yardım edin aynı durum instagramda da var mesajların bildirimleri gelmiyor

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaşlar merhaba android kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır mesaj bildirimi gelmiyordu fakat whatsapp a girince yeni mesaj görünüyordu bu sorunu çözemedim bu sabah whatsapp ı silip tekrar yükledim şimdi ise bildirim "yeni mesajınız olabilir" şeklinde geliyor ama uygulamaya girdiğimde yeni mesaj görünmüyor nolur bi yardım edin aynı durum instagramda da var mesajların bildirimleri gelmiyor
Merhaba,
Ayarlardan Whatsapp ve İnstagramın bildirimleri açık mı?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933

Arka plan verisini kapatmış olabilir misin?

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
dün telefona bi restart attım whatsapp a girdim bi uyarı geldi bişeyler yaptı düzeldi teşekkürler hepinize

youhappinesss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bildirim ayarlını kontrol etmeni tavsiye ederim. Olmadı dersen en yakın bir telefoncuya götür 2 dakika'da hallederler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme: