Soru Whatsaero, Virustotal sonuçları.

Bu konuyu okuyanlar

Takıntılı5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar,
Whatsaero'yu kullanmak istiyorum fakat VirusTotal sonuçları böyle çıktı. VirusTotal sonucu ne kadar doğrudur, Whatsaero'nun ciddi güvenlik sıkıntıları var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Link:

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220415-235342_Chrome.jpg
    Screenshot_20220415-235342_Chrome.jpg
    43.5 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20220415-235344_Chrome.jpg
    Screenshot_20220415-235344_Chrome.jpg
    73.9 KB · Görüntüleme: 56

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Orjinal Whatsapp uygulamasını kullanın. Mesajlaşma uygulamaları en mahrem olanı ne idüğü belirsiz uygulamaları kullanmayın. Whatsappın kendisi bile çok güvenli değil siz hiç güven vermeyen uygulamasını kullanmak istiyorsunuz.:sweat:

Takıntılı5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Orjinal Whatsapp uygulamasını kullanın. Mesajlaşma uygulamaları en mahrem olanı ne idüğü belirsiz uygulamaları kullanmayın. Whatsappın kendisi bile çok güvenli değil siz hiç güven vermeyen uygulamasını kullanmak istiyorsunuz.:sweat:
Dediğiniz gibi Whatsapp'ın kendisi bile güvenli değil. Whatsaero'nun özellikleri cezbediyor. Bundan önce GBWhatsapp kullanmıştım, o daha da beter bir uygulamaymış. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım, belki de farketmemişimdir. Normal Whatsapp uygulamasında ise bildirimler geç gelmeye başladı. Onun için bu uygulamayı kullanmak istiyordum.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Dediğiniz gibi Whatsapp'ın kendisi bile güvenli değil. Whatsaero'nun özellikleri cezbediyor. Bundan önce GBWhatsapp kullanmıştım, o daha da beter bir uygulamaymış. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım, belki de farketmemişimdir. Normal Whatsapp uygulamasında ise bildirimler geç gelmeye başladı. Onun için bu uygulamayı kullanmak istiyordum.
Yarın bir gün sahte whatsapp uygulaması kullananların verileri internete düştü diye haber görürseniz bir yerinize iner. Orjinal whatsapp kullanmayacaksanız Telegram ya da Signali öneririm.

Takıntılı5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yarın bir gün sahte whatsapp uygulaması kullananların verileri internete düştü diye haber görürseniz bir yerinize iner. Orjinal whatsapp kullanmayacaksanız Telegram ya da Signali öneririm.
Veri olarak kaybedecek birşeyim yok, asosyal bir insanım. Rehberimde 5 kişi kayıtlı, Whatsapp'a ismimi bile vermedim. Sadece okul grupları var. Telegram ve Signal'i denedim, güzel ama dediğim gibi okul grupları whatsapp'da.