Western Digital'den Mac Kullanıcılarına

Western Digital,Apple kullanıcılarına yönelik olarak sunduğu harici sabit disk ailesini genişletmeye devam ediyor. Kullanıcılara sunulacak yeni disklerin özellikleri burada.

Depolama çözümleri üreticisi Western Digital, harici depolama ürün ailesine yeni modeller ekledi. Bu modeller, Mac kullanıcılarına hitap eden ve üzerlerinde Made for Mac etiketleri taşıyan diskler olduğunu fazladan bir saygı, sevgi ve hoşgörüyü hak ediyorlar. My Passport Mac Edition isimli mini harici diskler iki farklı depolama alanıyla kullanıcılara sunuluyor. 320 ve 500 GB'lık modelleri bulunan ürün, kullanıcılara Mac'lere özel HFS+ dosya sistemiyle biçimlendirilmiş şekilde sunuluyor.Mac için üretilmiş ama beyaz değil! İnanılmaz bir pazarlama hatası!

Masanın Üzerinde Yeni Bir Dev

Gerçi 500 GB'a artık dev demek garip geliyor, ama en nihayetinde masaüstü için üretilen harici depolama çözümleri, 3,5 inçlik diskler kullanıyor. Dolayısıyla fiziksel olarak, kafaya düşünce bayıltma özelliklerini koruyorlar. 500 GB'lık My Book Mac Edition ise HFS+ olarak biçimlendirilmiş bir depolama alanı ve yanında USB ile FireWire 400/800 kablolarıyla geliyor.

Bilgi için: Western Digital
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst