Wepublic Mağazaları Geliyor - Boyner Grup yeni mağazası Wepublic

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
17,955
Reaksiyon puanı
338
Puanları
83
Boyner Grup'un yeni markası "Wepublic" olacak

thumbnail_1466154252.jpg

Boyner Grup’un, son 2 yıldır hazırlıkları süren ve merakla beklenen yeni çok katlı mağazalarının markası WEPUBLIC olacak.

Perakende sektöründe 2016’nın en büyük yatırımlarından biri olan ve merakla beklenen Boyner Grup’un yeni mağazalarının ismi açıklandı. WEPUBLIC adını taşıyan marka, Eylül 2016’da Akmerkez’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Açılışa hazırlanan marka; eğlenceli, dinamik ve teknolojiye hakim anlayışı ile farklı, yepyeni bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

520 MARKANIN 105’İ TÜRKİYE’DE İLK KEZ WEPUBLIC’TE

Türkiye ile ilk kez buluşturacağı 105 güçlü markanın yanı sıra bünyesinde 520 markayı bir araya getirecek olan WEPUBLIC; özgür, yaratıcı, samimi, ilham veren ve rahat bir yaşam ve alışveriş anlayışına ev sahipliği yapacak. Bu heyecanla yaratılan ve moda mağazacılığına farklı bir gözle bakan WEPUBLIC, kapısından giren herkesin öncelikle mutlu olmasını amaçlayan bir yaklaşımla hizmet sunacak.

FARKLI MİMARİ, FARKLI ATMOSFER

Akmerkez’de 8 bin metrekare alanda hizmet verecek çok katlı WEPUBLIC, mağazacılık anlayışı kadar farklı mimarisi ile de yenilik getirecek. Yaşamdan ilham alan mağazada, hayatın en eğlenceli yanları WEPUBLIC içinde anlık sürprizlerle müşterilerin karşısına çıkacak.

Mimari dizaynı, alanlarında güncel, genç, modern projelere imza atmış olan Universal Design Studio, HMKM ve Gökhan Avcıoğlu tarafından yapılan ilk WEPUBLIC mağaza, teknolojik yenilikler de barındıracak. Açılış sürprizleriyle birlikte WEPUBLIC, Eylül ayında Türkiye ile buluşacak. ekovizyon.com.tr
 
Üst