WebSite-Watcher 2010 10.5 Beta 1

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Dekan
Katılım
4 Mayıs 2008
Mesajlar
7,620
Reaksiyon puanı
107
Puanları
63
WebSite-Watcher - Software to check websites for updates and changes (web page monitoring)

Gezdiğiniz sayfalarda ufak bir kelime değişse bile anında size haber veren bir internet gözcünüz olmasını ister misiniz? Website-Watcher'ı deneyin!

RSS desteği olan veya olmayan tüm internet sitelerindeki herhangi bir sayfada noktalama işaretlerinde dahi olsa ufak bir değişikliği anında haber verebilen bir yazılım olan WebSite-Watcher ile aynı zamanda siteleri bilgisayarınıza olduğu gibi kaydedebilirsiniz.

Sürekli Takip

Bir internet sitesini tarayıcınıza yazıp gezmeye başladığınız an yazılım ufak bir göz simgesini ekranınıza yerleştiriyor. Bu simgeye tıklayıp Add to Bookmarks dediğiniz an site otomatik olarak izlemeye alınıyor. Bu andan sonra yazılım çok kısa periyotlar halinde belirtmiş olduğunuz sitelerdeki değişiklikleri kontrol eder ve siz programın ana penceresinden site ismine tıkladığınız an tüm değişiklikler renkli dolgularla gösterilir.


Ekran görüntüsünü tam boyutta görmek için resmin üzerine tıklayın.


Ayrıca herhangi bir siteyi kaydetmek isterseniz az önce belirttiğimiz göz simgesine tıklayarak Add to Local Website Archive demeniz yetiyor. Ancak bu özelliği kullanabilmeniz için buradan gerekli olan eklentiyi kurmanız gerekiyor. Yazılım aynı zamanda parola korumalı internet sayfalarındaki değişiklikleri de gösterebiliyor.

Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için 29,95 Euro ödemeniz gerekiyor.

 

Son mesajlar

Üst