Web'deki videolar roket hızında yüklensin!

spybot

Guru
Onursal Üye
SpeedBit Video Accelerator ile web videolarında daha fazla hız: Yeni sürüm için bağlantılar burada.

Video sunucusuna birden fazla bağlantı kuran yazılım vaat ettiği hızı çok rahat sunabiliyor.

SpeedBit Video Accelerator, internetten video izlerken, sunucuya birden fazla bağlantı kurarak videoların çok daha hızlı yüklenmesini sağlayan bir program. İşte bu programın 2.3.4.4 sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Dosya indirme programları ile benzer bir çalışma teknolojisine sahip olan yazılım, normalde video sitesi ile bilgisayarınız arasında olan tek bağlantıyı çoğaltarak videoların daha hızlı yüklenmesini sağlıyor. Üstelik bu teknoloji firmaya patent kazandıracak kadar yenilikçi.

YouTube, MySpace, Facebook, DailyMotion, Metacafe ve buna benzer 150'nin üzerinde web sayfasını destekleyen yazılım, açılan videoları otomatik olarak tanımlayıp hemen devreye giriyor ve sunucu ile kurulan bağlantı sayısını artırıyor.

Speedbit Video Accelerator bu hizmetin yanında YouTube gibi birçok sitede birden anında video araması yapmanızı sağlıyor. Yazılımın en son izlenen videoları hafızasında tutması ve ücretsiz olması ise diğer özellikleri.

CHIP Online notu: YouTube'a erişmek için çok sık tercih edilen Proxy (Tunneling) yöntemi yazılımın çalışmasını engellemektedir.

Download:
SpeedBit Video Accelerator v2.3.4.4

Desteklenen Web Sayfaları

http://www.chip.com.tr/konu/Web-deki-videolar-roket-hizinda-yuklensin_10141.html
 

Son mesajlar

Üst