Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

ramazankar

Üyecik
Selam Arkadaşlar Hocalarım.
Yeni web sitesi yaptırmak istiyorum. Yapılacak olan Web sitenin her şeyi admin panel üzerinden yapılacak.
Menüler (yazıları, karakterleri, renkleri, şekilleri, v.s.)
Dizaynı (Şekil vermeleri dahil örnek gösterilecek)
Logo (yeri)
v.s v.s....
Yardımcı olabilecek bir arkadaş veya hocam en kısa zamanda bitmesi gerekiyor.
Saygılarımla

Taha K.

Profesör
Arkadaşlar yardımcı olacaklardır arkadaşlarım ve hocalarım demen komiğime gitti samimiyetin güzel beğendim onun dışında hosting sahipleriyle görüşebilirsin.

ramazankar

Üyecik
Arkadaşlar yardımcı olacaklardır arkadaşlarım ve hocalarım demen komiğime gitti samimiyetin güzel beğendim onun dışında hosting sahipleriyle görüşebilirsin.
Tek Arkadaşlar da diyebilirdim. Ama Bilgisi ve becerisi yıllarını bu işe vermiş yıllarca okumuş kişilere saygısızlık olur diye hocalarım dedim. Burada daha yeni cümle kuran biri değilim. Komiğinize gidecek bir cümlemde yok. Sadece Gruba ve platforma ve grupta bulunan üyelere saygıdan dolayı yazmıştım. inşallah yanlış yapmadım.
Çok pahalı yüksek rakamlarda site yaptıracak gücüm olmadığından Hostinglere bakmadım.
Gene de teşekkür ederim. Yönlendirme için

TRTURKEYTR

I love Js
Yönetici
Moderatör
Tek Arkadaşlar da diyebilirdim. Ama Bilgisi ve becerisi yıllarını bu işe vermiş yıllarca okumuş kişilere saygısızlık olur diye hocalarım dedim. Burada daha yeni cümle kuran biri değilim. Komiğinize gidecek bir cümlemde yok. Sadece Gruba ve platforma ve grupta bulunan üyelere saygıdan dolayı yazmıştım. inşallah yanlış yapmadım.
Çok pahalı yüksek rakamlarda site yaptıracak gücüm olmadığından Hostinglere bakmadım.
Lütfen biraz sakin olalım.

Taha K.

Profesör
Süpersin dostum ! 👏

Son mesajlar