Öneri Web Sitesi Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

yusufaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncellikle merhaba. Yeni bir internet sitesi açtım. Şuan beta sürümünde. Yorumlarınızı alabilir miyiz? Dizinbilgi

Son düzenleyen moderatör:

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Site biraz yavaş çalışıyor ancak benden kaynaklıda olabilir. Tema geliştirilse veya daha sürükleyici bir şekilde kullanıcıyı çekse daha iyi olabilir.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,744
Evet site bende de biraz yavaş. Arayüzü amatör ve kötü olmuş. Koyu tema gelebilir.

yusufaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet site bende de biraz yavaş. Arayüzü amatör ve kötü olmuş. Koyu tema gelebilir.
Şuan beta aşamasında ve hala o kısımlara karar vermedim sizce ne renk olmalı logom kapalı mavı bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan beta aşamasında ve hala o kısımlara karar vermedim sizce ne renk olmalı logom kapalı mavı bu arada

Site biraz yavaş çalışıyor ancak benden kaynaklıda olabilir. Tema geliştirilse veya daha sürükleyici bir şekilde kullanıcıyı çekse daha iyi olabilir.
Fikirlerinizi gerçekten önemsiyorum sizin renk öneriniz nedir acaba

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Arka planı koyu tema gibi, Yazı renk seçimleri de birbirine uyumlu renklerden seçilebilir. Kullanıcıyı içeriği okumaya yöneltmelisiniz, bana kalırsa sitenin sadece orta kısmını kullanmaktansa her tarafını kullanın.

yusufaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Temanın tasarımını kendim yaptım ama özelikle renk uyumları üzerinde çalışıyorum hala emekleme aşamasında

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Merhaba, kutuların min-height ayarlarını eşitleyin ki içerikte bulunan satırlar farklı düşmesin.

Navbar yaparak sayfaya ziyaret eden kullanıcı için daha fazla gezinme olanağı sunabilirsin.

#FFF renk paleti background için günümüzde pek tercih edilmez. Coloors.co üzerinden farklı renk paletlerine bakıp ilham alarak değişiklik yapabilirsin.

Footer kısmı sayfanın altına yapışmıyor ve içerik olarak boş kalmış. Tüm haklar saklıdır yazısını en sol tarafa gri bir şekilde yazabilir, sağ tarafta ki sosyal medya ikonlarını outline ları ile değiştirerek yanlarına isimlerini yazabilirsin.

yusufaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, kutuların min-height ayarlarını eşitleyin ki içerikte bulunan satırlar farklı düşmesin.

Navbar yaparak sayfaya ziyaret eden kullanıcı için daha fazla gezinme olanağı sunabilirsin.

#FFF renk paleti background için günümüzde pek tercih edilmez. Coloors.co üzerinden farklı renk paletlerine bakıp ilham alarak değişiklik yapabilirsin.

Footer kısmı sayfanın altına yapışmıyor ve içerik olarak boş kalmış. Tüm haklar saklıdır yazısını en sol tarafa gri bir şekilde yazabilir, sağ tarafta ki sosyal medya ikonlarını outline ları ile değiştirerek yanlarına isimlerini yazabilirsin.

Meraba kutular aslında hepsi eşit sizde farklımı gözüküyor hepsini nasıl eşitleyebilirim.Bir eklenti mevcutmu veya kendimde yazabilirim.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596

Meraba kutular aslında hepsi eşit sizde farklımı gözüküyor hepsini nasıl eşitleyebilirim.Bir eklenti mevcutmu veya kendimde yazabilirim.
Bende eşit duruyor kutular. kutulara box-shadow eklenebilir şuan ki haliyle pek anlaşılmıyor kutunun ne kadar olduğu.

yusufaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende eşit duruyor kutular. kutulara box-shadow eklenebilir şuan ki haliyle pek anlaşılmıyor kutunun ne kadar olduğned

Ne demek istediğinizi çok iyi anladım aslında şuan arşivi genişletmeye çalışıyorum bununla alakalı çok iyi bir eklenti var aslında

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958

Tekrar baktım ama eşit durmuyor. Kutu modeline Min-Height vererek yapabilirsin.

@WindStone hocamın dediği gibi hafif bir gölge vererek kutuyu daha belirgin hale getirebilirsin.