Yardım Web Sitem Yavaş Çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ozan Refahiyeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar sitem çok yavaş çalışıyor. Buna bir çözüm için hosting firmasını değiştirmemi önerdiler. Daha hızlı çalışması için sağlam, performanslı bir hosting hizmeti arayışındayım. Sitemi taşıyacağım oraya çünkü. Tecrübelerinize dayanarak yardımlarınızı bekliyorum üstadlar.

shapesking

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Hocam ben tavsiyeler üzerine güzel hosting ile çalışıyorum yaklaşık 1 senedir. Hem aldığım hosting hizmeti uyguna geldi hem site taşıma işini de ücretsiz yaptılar kendileri sağolsunlar. Nacizane tavsiyem bu olur...

Reaksiyon puanı
27
2 yıl öncesinde GoDaddy'den hosting desteği almıştık ve gerçekten çok memnun kaldık. Müşteri hizmetleri çok hızlı ve mail kurulumu çok rahat çalışıyordu.

ClouduckTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Clouduck ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Sadece hosting değil yazılımınızı da inceleyip ücretsiz olarak optimizasyon yapıyorlar. Karşınızda müşteri temsilcisi değil yazılım mühendisi oluyor genellikle. Boşuna türkiyenin en köklü firması değiller açıkçası.

bigbaboli

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar sitem çok yavaş çalışıyor. Buna bir çözüm için hosting firmasını değiştirmemi önerdiler. Daha hızlı çalışması için sağlam, performanslı bir hosting hizmeti arayışındayım. Sitemi taşıyacağım oraya çünkü. Tecrübelerinize dayanarak yardımlarınızı bekliyorum üstadlar.
Hosting olarak hosting paketi kullanıyorsan Güzel hostingi tercih edebilirsin en iyi performansı oradan alırsın. Daha performanslı olsun istiyor ve biraz sunucu konusunda bilgin varsa vds alıp tüm ayarlamalarını sitene göre optimize edebilirsin. Ayrıca sitenin önbellekleme sistemlerini, resim ve css/js gibi optimizasyonlarını yapmanı öneririm.

JanRuan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Clouduck hosting firması ile iletişime geçin hocam.

Forumsever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bir kaç yıldır cliaweb kullanıyorum. Canlı desteği anlık cevap veriyor. Memnunum, alternatif olarak değerlendirirsiniz.