Wattman hatası

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Xeonen

Üyecik
Sapphire RX 590 ekran kartına sahibim ilk aldığım zaman wattman hatası veriyordu sürcüyü bir üst sürüme güncelledim geçti. Şimdi yine aynı hatayı alıyorum O.C yaptığım zaman pc donup kalıyor reset atınca düzeliyor. O.C yaptığımda dediğime bakmayın :) +2 falan arttırıyorum mhz kısmını. Güç seçeneklerini denedim olmuyor.
Bende aynı hatayı alıyordum bios sürümünü degiştirdim ve çok ilginçtir ki eve gelen elektrik akımından kaynaklı sorun yaşadım ups takılı iken sorun yok ama takmayınca 6 dk dayanabiliyor bilgisayar.. Wattman hatası diyipte geçmeyin köklü Bi araştırma istiyor herşeyden olabilir..
 

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
bende de wattman hatası olmuştu bir aralar windowsu çökertmişti yani pc yi kullanılmaz hale dahi getirebiliyor.
 

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Ban yemişsin ama yinede yazayım. AMD sürücüleri ile çok fena tökezledi ve şunu da iddia ediyorum bir ara NVİDİA yapmıştı şuan da AMD aynı işi yapıyor sürücü ile ekran kartlarına arıza çıkartıyor sorunlu çalışmasına hata vermesine sebep oluyor. Şuan RX serisi kullanıpta Wattman , Görüntü vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu , Saat hızlarında ki hataları yaşamayan bir tane insan bulamazsın. Adam o kadar para veriyor bir de kartı downgrade ediyor düşünsene :)
:D
 

KimBuGamzeli

Profesör
çünkü çok komik:D linke bakmadın mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

linke baktın mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD'nin rx 580'i intelin HD Graphics'ı ile yarışıyor.
Benim yorumlarıma ve konularıma hiç bir şekilde yorum ve cevap yazmazsan sevinicem kardeşim. Forumun troll üyesisin belli hiç bir şey bilmediğin de belli sabahtan beri aynı linki bütün konularda paylaşıp duruyorsun eline ne geçiyor onu anlamıyorum. Sütünü iç yat uyu sana önerim budur ;)
 
Üst
stat counter