watch gt sport

Bu konuyu okuyanlar

ahmetfarukk_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gt sport saatimde VO2max özelliği var ama ölçümünü yapmıyor nasıl ölçebilirim
WhatsApp Image 2020-04-25 at 17.07.24.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Ben Gt2 modelini kullanıyorum. üstteki düğmeye basıp menüye girdiğinde SpO2 seçip giriyorsun. Bunu seçince ekran seni yönlendiriyor. Saatin yüzü yukarı bakacak şekilde yaklaşık bir veya iki dakika sabit tutman gerekiyor kolunu. Bir kaç defa denemen gerekebiliyor. Bu arada saatin kordonu gevşek olmamasına dikkat et. Bir de anladığım kadarıyla saat kendisi ölçüp Huawei Sağlık uygulamasına kayıt olarak düşüyor. Mesela ben ölçmediğim halde bugün saat 15.04'de ölçmüş:)

Ekli dosyalar

• gt2 spo2.jpeg
    gt2 spo2.jpeg
    26 KB · Görüntüleme: 104

sacrifice1985

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gt sport saatimde VO2max özelliği var ama ölçümünü yapmıyor nasıl ölçebilirimEkli dosyayı görüntüle 95175
Mesaj otomatik birleştirildi:
Kullanıdığın tema Gt2 nin teması. gt sportlarda o tema yoktu günceleme ile hepsine verilince şimdi senin saatinde oksijen ölcüyomuş gibi ekran var ama su an sadece gt2 ye verildi güncelleme kardeşim bekle bakalım sanada gelebilir bi ihtimal

ahmetfarukk_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Anladım,ama SpO2 ile VO2max aynı şey değildir gt sportun özelliklerine baktığım zaman VO2max gözüküyor zaten ilk çıktığından beri
not:
SpO2:kandaki oksijene denir
VO2max: kaslardaki oksijene denir

sacrifice1985

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Anladım,ama SpO2 ile VO2max aynı şey değildir gt sportun özelliklerine baktığım zaman VO2max gözüküyor zaten ilk çıktığından beri
not:
SpO2:kandaki oksijene denir
VO2max: kaslardaki oksijene denir
sanıyorum şundan kaynaklı kandak oksijeni istediğin zaman ölçme gt2 de var gt yok
kaslardakini ölçme herikisindede var ama onun için bi spor yapmak gerekiyor ondan sonra yapıyor olabilir cünkü benim gt2 imde de birim 0 olarak gözüküyor

ahmetfarukk_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
sanıyorum şundan kaynaklı kandak oksijeni istediğin zaman ölçme gt2 de var gt yok
kaslardakini ölçme herikisindede var ama onun için bi spor yapmak gerekiyor ondan sonra yapıyor olabilir cünkü benim gt2 imde de birim 0 olarak gözüküyor
bazı yerlerde dikkat ettim de açık hava koşusu yapınca değerlerin arasında da gözüküyor sanırım sadece koşu yapınca ölçüyor