Watch dogs hangi paketiyle satın almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Selamün aleyküm. Oyunu almak istiyorum ama hangi paketini almam gerektiğini bilemedim. Complete pack'ini almayı düşünüyorum onda 2'de var diye ama 1'in dlcleri iyimi almaya değer mi sizce?

Adsız.png

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Alacaksan ikisini de almanı öneririm ama beğendiğim bir seri değil. Olmasa da olur, verdiğin paraya değmez (bence).

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Pek çok kişinin aksine iki oyunu da severek oynadım. Hatta ilk oyunu daha çok sevmiştim. Hikayesi bana kalırsa bir tık daha iyiydi. Karakterle daha iyi bağ kurabildim. Oyuna başlamadan önce oyuna dair hiçbir beklentim ve görüşüm de yoktu bence ana etken bu olsa gerek. Zira oyuna GTA beklentisi ile giren bir kişi parkur ve hack mekanikleri dışında beğenmeyecektir. İlk oyunun complete packini alma derim. Gereksiz. Sadece oyunu oynasan yeterli bence. Ancak ikisini birden alma bence ilk başta. İlk oyunu beğenmezsen ikinciyi de beğenmezsin muhtemelen.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Pek çok kişinin aksine iki oyunu da severek oynadım. Hatta ilk oyunu daha çok sevmiştim. Hikayesi bana kalırsa bir tık daha iyiydi. Karakterle daha iyi bağ kurabildim. Oyuna başlamadan önce oyuna dair hiçbir beklentim ve görüşüm de yoktu bence ana etken bu olsa gerek. Zira oyuna GTA beklentisi ile giren bir kişi parkur ve hack mekanikleri dışında beğenmeyecektir. İlk oyunun complete packini alma derim. Gereksiz. Sadece oyunu oynasan yeterli bence. Ancak ikisini birden alma bence ilk başta. İlk oyunu beğenmezsen ikinciyi de beğenmezsin muhtemelen.
Videolarını falan izledim beğenmiştim oyunu. Hatta bidaha izledim gene beğendim. 2'sinide almayı düşünüyorum sağolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki 2.oyunun dlcleri için ne diyorsunuz?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Videolarını falan izledim beğenmiştim oyunu. Hatta bidaha izledim gene beğendim. 2'sinide almayı düşünüyorum sağolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki 2.oyunun dlcleri için ne diyorsunuz?
DLC'ler Watch Dogs oyunlarında çok önemli değil bence. Ubisoft oyunlarında DLC'lerini aldığım tek seri AC oluyor. DLC'ler ile gelen görevler ve ek paketler güzel oluyor AC oyunlarında.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Zamanında Epic bedavadan verdi ikisini de aldım. Denedim oynadım ve beğendiğimi söyleyemem. Şu araba kullanma dinamikleri çok sıradan aynısı Crew oyununda da geçerli. Hissiyat güzel değil. Silahlı çatışmalar çok sıradan. Ancak kafa dağıtayım diye öylesine oynanabilir bir oyun. Klasik Ubisoft kopyala yapıştır oyunu. Bir oyundan bir şeyler al sonra farklı bir oyundan bir şeyler ekle al sana ortaya karma bir oyun.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Watch Dogs ilk oyunu başlarda buglu sorunlu, ikincisi ise optimizasyon sorunlu (ilkinde de olabilir. Ben oynamadım. Ama 2side ücretsiz verilince almıştım.) Yani Ubisoft tam bir sorun kendisi. Her oyununda bu optimizasyon sorunları var. Bir Far Cry serisi iyi o kadar. Tabii ki AC serisini de severdim ama son oyunlarıyla çok değişti.
Yani ben olsam Watch Dogs serisini satın almazdım.

Son düzenleme:

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
DLC'ler Watch Dogs oyunlarında çok önemli değil bence. Ubisoft oyunlarında DLC'lerini aldığım tek seri AC oluyor. DLC'ler ile gelen görevler ve ek paketler güzel oluyor AC oyunlarında.
Biraz daha bakacağım. Alırsamda dlcsiz almayı düşünüyorum o zaman sağolun.