Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Ubisoft'un açık dünya temalı hacker oyunu Watch Dogs'un ikinci oyunu olan Watch Dogs 2 fragmanı yayınlandı. İşte Ubisoft tarafından yayınlanan Watch Dogs 2 fragmanı!

Son düzenleme:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu fragmanmıydı şimdi?

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Ne dandik fragman? Gerçi Ubisoft sözde oynanış videosu bile yayınlasa inanmam. Bknz. ilk oyun.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Oyun editörü çok yanlış işler yapıyor :D Teaser'a fragman diyorlar :D

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Watchdog 1 deki eksileri giderirlerse efsane bir oyun cıkabilir. hatta gta serisinin bir rakibi olabilir.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Watchdog 1 deki eksileri giderirlerse efsane bir oyun cıkabilir. hatta gta serisinin bir rakibi olabilir.
Watch Dogs çok güzel oyundu ancak o kadar çok stabilite sorunu vardı ki :D Hikayeyi bitirmek üzereydim ancak sürekli fps düştüğü için sıkıntı.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Watch Dogs çok güzel oyundu ancak o kadar çok stabilite sorunu vardı ki :D Hikayeyi bitirmek üzereydim ancak sürekli fps düştüğü için sıkıntı.
Sanırım 4GB hafızaya sahip ekran kartı istiyordu. Araba ile giderken çok fazla FPS düşüşü yaşanıyordu. Çok iyi oyun değildi ama ben GTA'dan daha çok beğendim ve iki kez bitirdim oyunu. İkinci oyunda umuyorum doğru işler yapıp A kalite bir oyun sunarlar. Bir de ilk oyunda araç kontrolleri ve modellemeleri ne kadar kötüydü yahu. Bir bunda bir de Just Cause oyununda araca binmekten nefret ettim.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Sanırım 4GB hafızaya sahip ekran kartı istiyordu. Araba ile giderken çok fazla FPS düşüşü yaşanıyordu. Çok iyi oyun değildi ama ben GTA'dan daha çok beğendim ve iki kez bitirdim oyunu. İkinci oyunda umuyorum doğru işler yapıp A kalite bir oyun sunarlar. Bir de ilk oyunda araç kontrolleri ve modellemeleri ne kadar kötüydü yahu. Bir bunda bir de Just Cause oyununda araca binmekten nefret ettim.
Ekran kartı sorun değildi bende zatren fps sadece araba sürerken düşüyordu çok sevdiğim oyundu benimde :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ubisoft'dan fazla bir beklentiniz olmasin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Cikardiklari son oyunlara bakinca ders cikarmisa benzemiyorlar.

Son mesajlar