Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Ubisoft'un açık dünya temalı hacker oyunu Watch Dogs'un ikinci oyunu olan Watch Dogs 2 fragmanı yayınlandı. İşte Ubisoft tarafından yayınlanan Watch Dogs 2 fragmanı!

Son düzenleme:

tahir40

Asistan
Ne dandik fragman? Gerçi Ubisoft sözde oynanış videosu bile yayınlasa inanmam. Bknz. ilk oyun.

cagatayz

Asistan
Watchdog 1 deki eksileri giderirlerse efsane bir oyun cıkabilir. hatta gta serisinin bir rakibi olabilir.

7.43

Dekan
Watch Dogs çok güzel oyundu ancak o kadar çok stabilite sorunu vardı ki :D Hikayeyi bitirmek üzereydim ancak sürekli fps düştüğü için sıkıntı.
Sanırım 4GB hafızaya sahip ekran kartı istiyordu. Araba ile giderken çok fazla FPS düşüşü yaşanıyordu. Çok iyi oyun değildi ama ben GTA'dan daha çok beğendim ve iki kez bitirdim oyunu. İkinci oyunda umuyorum doğru işler yapıp A kalite bir oyun sunarlar. Bir de ilk oyunda araç kontrolleri ve modellemeleri ne kadar kötüydü yahu. Bir bunda bir de Just Cause oyununda araca binmekten nefret ettim.

Tys23

Dekan
Sanırım 4GB hafızaya sahip ekran kartı istiyordu. Araba ile giderken çok fazla FPS düşüşü yaşanıyordu. Çok iyi oyun değildi ama ben GTA'dan daha çok beğendim ve iki kez bitirdim oyunu. İkinci oyunda umuyorum doğru işler yapıp A kalite bir oyun sunarlar. Bir de ilk oyunda araç kontrolleri ve modellemeleri ne kadar kötüydü yahu. Bir bunda bir de Just Cause oyununda araca binmekten nefret ettim.
Ekran kartı sorun değildi bende zatren fps sadece araba sürerken düşüyordu çok sevdiğim oyundu benimde :D