Warcraft Filminden Yeni Karakter Posterleri Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
warcraft-movie-logo.jpg

Oyun sevenlerin heyecan ile beklediği 10 Haziran'da gösterime girecek olan Warcraft filminden karakterlerin yeni posterleri yayınlandı.

Filmin Konusu :

World of Warcraft oyununun sinema filmi olan yapım farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyaz perdeye taşıyor.

Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

Filmin yönetmenliğini Moon (2009) filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan, genç neslin umut vaadeden yönetmenlerinden Duncan Jones yer alırken, oyuncu kadrosunda ise Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W isimleri yer alıyor.

Filmin yapımcıları ise Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment firmaları.

Türkçe Altyazılı Fragman::: Warcraft'ta sizin karakteriniz hangisi?

lady-taria.jpg guldan.jpg orgrim.jpg blackhand.jpg llane.jpg lothar.jpg durotan.jpg garona.jpg
 
Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst