Warband için mod önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bu modlari orijinal oyuna nasil kuruyoruz

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Eğer steam üzerinden oyun satın alınmışsa bu yolu takip ederek kurabilirsiniz:
C:/Steam/Steamapps/Mount&Blade Warband/Modules. Eğer steam olmadan oynuyorsanız: Oyunu nereye yüklediyseniz oraya girin ve modules klasörüne atın
Ama klasör olarak atacaksınız. Sonra oyunu açarken o modülü seçmeyi unutmayın!

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Eğer steam üzerinden oyun satın alınmışsa bu yolu takip ederek kurabilirsiniz:
C:/Steam/Steamapps/Mount&Blade Warband/Modules. Eğer steam olmadan oynuyorsanız: Oyunu nereye yüklediyseniz oraya girin ve modules klasörüne atın
Ama klasör olarak atacaksınız. Sonra oyunu açarken o modülü seçmeyi unutmayın!
Peki en güzel mod bu osmanli modu mu

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Peki en güzel mod bu osmanli modu mu
Bana göre en güzel mod osmanlı modu çünkü osmanlı'ya birebir gerçekçi olarak hazırlamışlar.Osmanlı devletlerinden tutun beyliklere herşey aynı mesela at yerine develer var bunun gibi birçok özelliği var.

Eupy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
parabellum deneyebilirsin oyunda silahlar motorlar var hanlar köyler şehirler çok değişmiş modda osmanlı sovietler abd ingiltere vs. var tanklar savaş uçakları kale kuşatmaları efsane olmuş. oyun 1. dünya savaşını konu alıyor deneyebilirsiniz _______________________ Search kısmına The Parabellum yazarsanız çıkar boyutu biraz büyük ama güzel bir mod

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
gekokujo modu var. sengoku döneminde geçiyor. bannerlord için uyarlanması adına steam'de kampanya da başlattım.

Piedoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Diplomacy 4 Litdum deneyebilirsin. Native senaryosunun detaylandırılmış versiyonudur. Yeni kılıçlar, zırhlar, şehir/kale tasarımları vb. Ayrıca savaş meydanı da dahil oyunu güzelleştiren epey özellik eklenmiş. Native'i sıkılıp bitirememiştim. Bu sıkmıyor

Melihyavru2460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Diplomacy 4 Litdum deneyebilirsin. Native senaryosunun detaylandırılmış versiyonudur. Yeni kılıçlar, zırhlar, şehir/kale tasarımları vb. Ayrıca savaş meydanı da dahil oyunu güzelleştiren epey özellik eklenmiş. Native'i sıkılıp bitirememiştim. Bu sıkmıyor
Benim çok sevdiğim bir mod değil ama native in getirmediği çoğu şey var olduğu için bakılmaya değer zaten fazla alan kaplamaz 1gb dan çok daha az diyebilirim
Ama türk tarihine ilgiliyseniz Cihat ve Haçlılara da bir bakın mükemmel bir mod diyebilirim

BURAK56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gekokujo ben beğendim bunu tavsiye ederim