Wacom Intuos Bluetooth & Wi-fi Olmadan Çalışır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Çağdaş Kefeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben Wacom Intous Art veya Photo almayı düşünüyorum. Sorun şu ki bilgisayarımda bluetooth'la alakalı bir problem var. Bluetooth aracılığıyla herhangi bir cihaza bağlanamıyorum. Her ne kadar Wacom Intuos'u wireless olarak değil, kablo bağlantısı ile kullanacak olsam da herhangi bir bluetooth bağlantısı gerekir mi bilemediğim için sorup emin olmak istedim. Ayrıca driver ve çizim uygulaması kurulumları sonrasında herhangi bir wi-fi bağlantısına ihtiyacım var mı söylerseniz çok iyi olur. (Bilgisayarıma telefonumu kablo aracılığıyla sorunsuz olarak bağlayabiliyorum, bu yüzden kablolu bağlantıda herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum.)

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
O cihazın bir benzerini kullandım, cihaz tablet kısmı usb üzerinden bağlanıyor ama kalem wifi zannedersem çünkü bluetooth veya kablolu olmadığını biliyorum. Eğitimlerini izlersen çok çabuk kavrarsın. (=

Çağdaş Kefeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O cihazın bir benzerini kullandım, cihaz tablet kısmı usb üzerinden bağlanıyor ama kalem wifi zannedersem çünkü bluetooth veya kablolu olmadığını biliyorum. Eğitimlerini izlersen çok çabuk kavrarsın. (=
Çok teşekkürler :D Söylediğim tam olarak mantıklı gelmese de galiba kalemin herhangi bir bağlantıya ihtiyacı yok ama araştırmaya devam ediyorum.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
kendi tablet üstünden şarz oluyor ama bluetooth değil bildiğim kadarı ile yani kalem kablosuz şarz oluyor

ReXulEc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Selamlar Kardeşim Wacom Tablet USB Bağlantısıyla Mouse Gibi Çalışır.
Diğer Arkadaşlarımızında Dediği Gibi Bluetoothla Çalışanları Var Ancak BlueTooth İle Çalışması Saçma Olur Mantıken
(Geri Tepki Süresi)

Ekran Alıntısı.JPG

Bu Sitenin Linkine Gitmek İçin Tıkla

Beğenirsen Sevinirim.

Çağdaş Kefeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Kardeşim Wacom Tablet USB Bağlantısıyla Mouse Gibi Çalışır.
Diğer Arkadaşlarımızında Dediği Gibi Bluetoothla Çalışanları Var Ancak BlueTooth İle Çalışması Saçma Olur Mantıken
(Geri Tepki Süresi)

Ekli dosyayı görüntüle 64965

Bu Sitenin Linkine Gitmek İçin Tıkla

Beğenirsen Sevinirim.
Evet teşekkürler, bluetooth gereksinimi yokmuş öğrendiğim kadarıylaç Benim bilgisayarımın bluetooth problemi var diye sormuştum başta zaten.