W10 bilgisayarda açılıdıktan sonra ekran gelmiyor fare imleci geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Hasan Acar1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar
öncelikle windows 10 bilgisayarımda dün geceye kadar hiçbir sorun yoktu. Gece yatmadan bilgisayarı uyku moduna alıp kapatmıştım. bilgisayarı açtıgımda uykuda olmadığını ve sadece imlecin göründüğünü farkettim nereye tıklarsam bir sonuç alamadığım için bilgisayarı güç tuşundan kapattım.Bilgisayar açılırken windows logosu geçiyor.Sonra siyah ekran geliyor .Bazen başıma geldiği için,bu sorunu uykuya alıp tekrar açarak hallettim. Sonrasında bilgisayarda siyah ekran geliyor ve fare imleci gözükmüyor fareyi hareket ettirince imleç çıkıyor bilgisayarımda bir işlem yapamıyorum.Daha sonra şifre girme yerine geldiğimde imleci yazı yazma yerine geldiğini farkettim ve şifremi girip bilgisayarı açtım.Bilgisayarın açılma sesi geldi ama sadece siyah ekran ve imleç var dı gene bende sol altta cs go oldugunu hatırladım ve oyuna tıkladım . oyun açıldı oyunda ekran geliyor. ama alt tab yapınca gene gidiyor bu sefer imleçte kayboluyor ctrl+alt+del yaptıgımda gene herşey kayboluyor. win+r yaptıgımda gene herşey kayboluyor sadece oyunlarda açılıyor galiba .Format flashımdan format atmayı denedim. Ama flashı okumadı .Başka flashla denedim gene okumadı. Başlangıç onarmayı açtıgımda windows logosunun altında yazan yazı gelmeden sadece windows yazısı gelip donuyor. Oraya da ulaşamıyorum.Bios a ulaşabiliyorum . Ne yapabilirim ?
Not:Termal macun değişimi yaptım 1.5 hafta önce içinide temizlemiştim bilgisayarın garantisi bittiği için servise götürmek istemiyorum.Bilgisayarı kapatana kadar hiçbir sorunum yoktu. Şimdiden teşekkürler.:D

Hasan Acar1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilen yokmu arkadaslar hiren boot cd si var oda acilmiyor