Vücudumu nasıl düzene sokabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

DervisCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım 95 kiloyum zayıflamak için neler yapabilirim

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kardes ilk once sabir ve azim onemli eger biraz paraya kiyabilirsen salona git yok kiyamam dersen,netten arastir antreman planlari var onlari uygula ust uste degil bi gun yap bi gun dinlen mesela o senin vucuduna bagli.bide yediklerine mutlaka dikkat et bol bol su ic.onemli olan azim ve kararlilik

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
p90x antrenmanı zayıflamak için iyi bir seçenek...

Gizem Karasoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Azimli olmak ilk kural, 1 ay gidip hiçbir şey olmadı diye bırakırsan olmaz. Mesela ben b-fit'e başladım 70 kiloydum 5 kilo verdim her gün orada 30 dk spor yapıyorum tabi diyetime çok dikkat ediyorum eğer yemene dikkat etmezsen naparsan yap kilo veremezsin.

ayseysert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
B-fite mi gidiyosun, ya bende çok merak ediyorum nasıl işliyor, memnun musun? Zumba olduğunu duydum, 30 dklık spor yapıyomuşsun. Yeterli olur mu dersin?

Gizem Karasoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet zumba var, dersler gayet eğlenceli geçiyor. Eğer yediklerine dikkat edersen 30dk yeter bence.

ayseysert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aa süpermiş, ben zaten sıkılaşmak istiyorum o yüzden pilatese falan giderim herhalde. Hocalar nasıl memnun muydun?

Gizem Karasoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocalar çok iyi. Kilo vermeyi görev olarak hissettiğin için dersleri zorunluluk olarak görmeyi bekleyebilirsin ancak tam tersi oldukça eğlenceli geçiyor ve devam etme hevesini artırıyor.

matrakçıparga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle şekeri bırak, protein ağırlıklı beslen. elma yoğurt ve kahve içeren besinler tüket ve egzersiz başta hafif sonraları yoğun egzersiz.