Vpn Hesapları Nasıl Kapatılır ? (Ios)

Bu konuyu okuyanlar

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar merhabalar, iPhone için daha önce VPN kullanıyordum fakat sonra hepsini sildim, bugünlerde aklıma takıldı dedim bi sorun teşkil etmesin bunların e-posta adresleriyle, uygulama içinden iletişimle ulaşmaya çalıştım, hesabım var mı yok mu kontrol etmeleri için, 2 tanesine direkt mail attım ki iki tanesinde hesabım yok gibiydi ama emin değilim, 1'nde vardı, hesap olana direkt hesabımı kapatır mısınız yazdım, 1'ne uygulama içinden e-posta yolladım, direkt mesaj attıklarımından bir tanesi gitti otomatik mesajlar yolladı, ve benim hesabımın olmamasına rağmen kontrol etmeye çalışırken bana otomatik mesajla bir hesap açtı, resmen saçmalık. ( Hiç birinde satın alınmış bir aboneliğim yok ne geçmişte ne günümüzde ) yaklaşık 14-15 saat oldu mailleri yollayalı fakat bir ses seda yok, sizce ne yapılabilir veya abonelik olmayan herhangi bir hesap sorun teşkil eder mi ? Hiç birinde aboneliğim yok, App Store üzerinden de kontrol ettim ama mesela biri uygulama içinde devamlı App store şifresi istiyor. Aslında hepsi sanırım ücretsiz versiyonlarında kullanabilindiği uygulamalar ve App Store'da puanları bile aşırı yüksek ama kesinlikle bir aboneliğim yok, tek isteğim bunlardan hesaplarım varsa kapatmaları ama işte durum böyle oldu sizce ne yapılabilir ? 1-2 gün E-Posta bekleyeceğim fakat gelmezse ne yapayım ? Cevaplarınızı merakla bekleyeceğim şimdiden teşekkürler -Bu hesap konularında maalesef hassasım ve hesap bir sorun teşkil etmese bile kapatılması taraftarıyım bu konuları kafaya takıyorum hatta anksiyeteye kadar ilerliyor.. :( - belkide kurcalamasam sorun olmayacaktı. Çoğuna birden fazla mesaj attım sanırım.

adları sırasıyla ;
- UFO VPN ( halihazırda hesabı vardı, bunun direkt kapatılmasını istedim )
- VPN- Hotspot Super VPN Proxy (e- posta ile hesap var mı yok mu diye sorgulamaya çalışırken bana otomatik hesap oluşturan, ve benim isteğimin dışında oldu. )
- VPN Master Sınırsız Proxy ( ücretsiz versiyonunda hesabım kısmında iPhone modelinizin yanında oluşturdukları otomatik hesap numarası gözüküyor, ben burda hem o otomatik açtıkları hesabı hem varsa e-postalı hesabımı silmelerini istedim )

Son düzenleme:

Son mesajlar