volarant van 6 hatası

Bu konuyu okuyanlar

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
volarant da oyun girdiğimde mermi sıkınca van 6 veriyor odin ile yeeri tarayınca mesalla

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Vanguardı kaldırıp yüklemeyi dene son güncellemeden sonra artan bir hata
Vanguardı kaldır (sadece vanguardı) oyuna tıkla vanguardı yükleyecek yüklesin pc yi yeniden başlat
oda olmazsa baştan yükle
EDİT : Valorant için 3. part bir yazılım kullanıyorsan hile veya başka birşey ondan dolayıda olabilir

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Vanguardı kaldır (sadece vanguardı) oyuna tıkla vanguardı yükleyecek yüklesin pc yi yeniden başlat
oda olmazsa baştan yükle
bu arkadaşın dediğini yap

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
oda olmazsa baştan yükle
5 kere denedim olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 kerede bastan yükledim

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
olmadı 3. yazılım yok hile de yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

volarantın eski sürümü filan düzeltirmi

SwDiggerSw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende sorun çözüldü isterseniz sizde bi deneyin Riot Destek ekibinden gelen mesaj şu

Selam,

Evet, maalesef ki böyle bir hata var. Farkındayız ve üzerinde çalışıyoruz. Kısa sürede düzelteceğimizden emin olabilirsin. Bu noktada sana önermek istediğim bazı adımlar var. Bazı durumlarda bu adımlar da sorununu çözebiliyor. Olmaz da bu önerilerim işe yaramazsa sorunun bizim tarafımızdan çözülmesini beklemeni istiyorum. Anlayışın için teşekkürler. ♥

Çözüm adımları:

Gel istersen öncelikle güvenlik duvarını tamamen kapatalım ve temiz bir VALORANT kurulumu yapalım.

İlk olarak güvenlik duvarını kapatalım.

Denetim masası'nı aç lütfen,

• Sistem ve Güvenlik Seçeneğine tıkla,
  • Windows Güvenlik Duvarı'na tıkla,
  • Sol taraftan Windows Güvenlik Duvarı'nı etkinleştir veya devre dışı bırak seçeneğine tıkla,
  • Oradaki seçeneklerden Güvenlik duvarını kapatabilirsin.
Şimdi temiz VALORANT kurulumuna geçelim.

• Denetim Masasından VALORANT ve var ise Vanguard'ı kaldırmanı isteyeceğim.
Sonrasında;

• Windows tuşuna basılı tutarak R tuşuna bas lütfen.
  • Karşına çalıştır penceresi gelecek. Oraya %localappdata% yaz ve enter tuşuna bas.
  • Karşına bir pencere çıkacak.
  • Orada Riot Games içerisinde VALORANT ve eğer varsa ShooterGame adında iki adet klasör olduğunu göreceksin.
  • O klasörleri direkt olarak sil. Sonra Buradan Valorant'ı tekrar indir lütfen. İndirdikten sonra bu dosya ile VALORANT'I tekrar kurmanı isteyeceğim. Fakat bu sefer Setup dosyasına sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğini yaparak kurmanı istiyorum. Bütün bunları yaptıktan sonra bir deneme yapıp bana da geri dönüş yaparsan çok sevinirim. ♥️
İyi haberlerini bekiyorum, görüşmek üzere.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
bende sorun çözüldü isterseniz sizde bi deneyin Riot Destek ekibinden gelen mesaj şu

Selam,

Evet, maalesef ki böyle bir hata var. Farkındayız ve üzerinde çalışıyoruz. Kısa sürede düzelteceğimizden emin olabilirsin. Bu noktada sana önermek istediğim bazı adımlar var. Bazı durumlarda bu adımlar da sorununu çözebiliyor. Olmaz da bu önerilerim işe yaramazsa sorunun bizim tarafımızdan çözülmesini beklemeni istiyorum. Anlayışın için teşekkürler. ♥

Çözüm adımları:

Gel istersen öncelikle güvenlik duvarını tamamen kapatalım ve temiz bir VALORANT kurulumu yapalım.

İlk olarak güvenlik duvarını kapatalım.

Denetim masası'nı aç lütfen,

• Sistem ve Güvenlik Seçeneğine tıkla,
  • Windows Güvenlik Duvarı'na tıkla,
  • Sol taraftan Windows Güvenlik Duvarı'nı etkinleştir veya devre dışı bırak seçeneğine tıkla,
  • Oradaki seçeneklerden Güvenlik duvarını kapatabilirsin.
Şimdi temiz VALORANT kurulumuna geçelim.

• Denetim Masasından VALORANT ve var ise Vanguard'ı kaldırmanı isteyeceğim.
Sonrasında;

• Windows tuşuna basılı tutarak R tuşuna bas lütfen.
  • Karşına çalıştır penceresi gelecek. Oraya %localappdata% yaz ve enter tuşuna bas.
  • Karşına bir pencere çıkacak.
  • Orada Riot Games içerisinde VALORANT ve eğer varsa ShooterGame adında iki adet klasör olduğunu göreceksin.
  • O klasörleri direkt olarak sil. Sonra Buradan Valorant'ı tekrar indir lütfen. İndirdikten sonra bu dosya ile VALORANT'I tekrar kurmanı isteyeceğim. Fakat bu sefer Setup dosyasına sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğini yaparak kurmanı istiyorum. Bütün bunları yaptıktan sonra bir deneme yapıp bana da geri dönüş yaparsan çok sevinirim. ♥️
İyi haberlerini bekiyorum, görüşmek üzere.
deneyicem