Vodafone'lulara Trendyol'da 40TL Kampanya Var!

Bu konuyu okuyanlar

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
50 TL ve üzeri alışverişinize Trendyol cüzdanınıza 40 TL bakiye ve 1 haftalık 15GB internet veriyor. Kampanya koduna Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kredi kartınızı kaydederseniz (Ben sonrasında sildim) 10 TL daha bakiye kazanıyorsunuz.
Fiyatlarda gerçekten epey uygun.
Reklam amacı yoktur , yılbaşında alışveriş yapan çok oluyor es geçmeyin diye söyledim :)
Not: Trendyol'dan ilk defa alışveriş yapıyor olmanız gerekli fakat yeni bir hesap açarak bunu sağlayabilirsiniz sanırım.

Son düzenleme:

TheMedusa

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Öğrendiğim iyi oldu sağol
50 TL ve üzeri alışverişinize Trendyol cüzdanınıza 40 TL bakiye ve 1 haftalık 15GB internet veriyor. Şifreye Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kredi kartınızı kaydederseniz (Ben sonrasında sildim) 10 TL daha bakiye kazanıyorsunuz.
Reklam amacı yoktur , yılbaşında alışveriş yapan çok oluyor es geçmeyin diye söyledim :)
Not: Trendyol'dan ilk defa alışveriş yapıyor olmanız gerekli fakat yeni bir hesap açarak bunu sağlayabilirsiniz sanırım.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
50 TL ve üzeri alışverişinize Trendyol cüzdanınıza 40 TL bakiye ve 1 haftalık 15GB internet veriyor. Şifreye Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kredi kartınızı kaydederseniz (Ben sonrasında sildim) 10 TL daha bakiye kazanıyorsunuz.
Gayet yararlı bir konu bir Vodafone müşterisi olarak belki bu fırsatı değerlendirebilirim.Bunu bize haber verdiğiniz için sağolun efendim.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Konuyu uplayayım yarın son gün , ayrıca Trendyol cüzdanınıza bakiye yüklediğiniz de 10 lira daha bakiye ekliyormuş yani 60 TL'ye kadar hediye bakiye kazanabilirsiniz :)