Vodafone Yeter Artık!

epsilon06

Profesör
Ya bıktım ama artık.Faturalı değilim.En az 10 yıllık vodafoneluyum.Ucuz paket yok kafayı yiycem.Hepsini kapatmışlar.Varsa gizli saklı paketler 25 tl altı bildiğiniz lütfen paylaşın😭😭 Faturalıya geçersem sömürecekler biliyorum...Ben her zaman yükleme yapan biri değildim de şu interne lazım oluyor.Tarifesiz konuşunca bütün paralarım bitiyor.18 tlyle falan başlayan A101 paketim şu an 25 tl oldu.Ama 40 tl altı yükleme yapılmıyor a101 de.Hadi onuda geçtim bugün sistem yüzünden yükleme yapamadılar...Turkcelli gözüküyormuşum.2 yıla yakındır ordan yüklememe rağmen... Ortada kaldım tamda paket lazım olduğu evden çıkmam gerektiği zaman😭 Sözde freezonuluyum bir halta yaramıyor...Türk telekom ucuzsa oraya geçeyim dedim anam orada kazık.Turkcell zaten almış başını...

"Melih"

Profesör
Cezalı
Numara taşima yaptım vodafone sıkıntı vardır şoyle carkilef yapamıyorsun niye paket olması lazım oyle oluyor diğer operatörler sil süpür salla kazan oluyor vodafone olmuyormuş.

epsilon06

Profesör
Bugün yaşadıklarımdan sonra vodafone bitmiştir.Tam lazım olan zamanda paketimi yenileyemedim tl bile yükleyemiyorum.36 tllik paketi yapın bari dedim bayide ona bile izin vermiyormuş müşteri hizmetlerini arıycakmışım...Hayır ihtiyacım olmasa umrumda değil şu an ama o kadar sinirlendim ki hemen türk telekoma geçmem lazım.İşin kötüsü evden uzaktayım nüfus cüzdanı fotokopisi falan istiyormuş...Fotokopi çekilcek yer değil😭 Kaldım öyle ortada...İnşallah kalanlarla idare etcem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resmen paramla rezil oldum ya.Tl bile yükleyemedim...Başlarım böyle işe biliyorum onların suçu değil ama bayide en son dedim yeter zaten numaramı taşıycam dedim...Delirttiler artık.

Sibraius

Profesör
Ya bıktım ama artık.Faturalı değilim.En az 10 yıllık vodafoneluyum.Ucuz paket yok kafayı yiycem.Hepsini kapatmışlar.Varsa gizli saklı paketler 25 tl altı bildiğiniz lütfen paylaşın😭😭 Faturalıya geçersem sömürecekler biliyorum...Ben her zaman yükleme yapan biri değildim de şu interne lazım oluyor.Tarifesiz konuşunca bütün paralarım bitiyor.18 tlyle falan başlayan A101 paketim şu an 25 tl oldu.Ama 40 tl altı yükleme yapılmıyor a101 de.Hadi onuda geçtim bugün sistem yüzünden yükleme yapamadılar...Turkcelli gözüküyormuşum.2 yıla yakındır ordan yüklememe rağmen... Ortada kaldım tamda paket lazım olduğu evden çıkmam gerektiği zaman😭 Sözde freezonuluyum bir halta yaramıyor...Türk telekom ucuzsa oraya geçeyim dedim anam orada kazık.Turkcell zaten almış başını...
Turkcell 15tllik paket kullanıyorum.