Vodafone sabit gelen fatura farklı geldi

Bu konuyu okuyanlar

m_mustafa_2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba Arkadaşlar Vodafone faturasizdan faturaliya gectim hep 26.64 oderdim bugun 28.38.guncel tutar nedenki ucretli bir yere girmedi nasil oluyor
Tarifemin Adı: Faturali Esnek Aile Maksi Tarifesi

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Merhaba Arkadaşlar Vodafone faturasizdan faturaliya gectim hep 26.64 oderdim bugun 28.38.guncel tutar nedenki ucretli bir yere girmedi nasil oluyor
Vodafone forum adlı bir site var. Oraya yazıp paylaşırsanız daha sağlıklı bir cevap alırsınız.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Müşteri hizmetlerini arayıp sormanız en mantıklısı.

Vodafone'un fatura şişirmeleri nedeniyle uzun zaman önce bir daha vodafone hat kullanmamak kaydıyla ayrıldım.
59 TL Sınırsız internet sınırsız konuşma tarifeme sırasıyla 301 / TL 278 / TL 119 TL göndermiştiler.
Konuşup rapor tuttuk geri ödeme yapacaklardı hâla yapacaklar.
Yine RED paket üyesiyken sürekli 6 ila 15 TL arasında fazlaca fatura bedeli gönderirlerdi.
En son hattımı başka bir operatöre taşımak için faturalıdan faturasız hatta geçiş talebi yapmıştım, fatura kesim tarihinde faturasız olması gerekirken işlem gerçekleşmemiş ve ben o ay'ın tutarını tekrardan ödemek zorunda kalmıştım.

Diyeceğim o ki bana göre ki çevremde de çokca denk gelip edindiğim tecrübelere dayanarak vodafone 'un böylesi fatura bedeli göndermesi normal.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Detaylı fatura talep edersen, detaylı olarak faturaya yazılı gelir. ara sıra telsiz iletişim vergisi gibi şeyler gelebiliyor. Veya İnternet kotası dolduğu halde internet açık kalır ve de kullanılırsa, standartd tarifeden hesaplanır.