vodafone redbox ve turkcell superbox nasıl

Bu konuyu okuyanlar

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Ben, apartmanımda fiber olmasına rağmen bu cihazlara geçmeyi düşünüyordum. Çünkü elektrik kesildğinde jenaratör olmasına rağmen, şehir elektriği gelene kadar interneti kullanamıyorum. Ama benim duyduklarıma, izlediklerime ve okuduklarıma göre çok memnun kalınan ürünler değiller. Peki ben çok memnun kaldım diyen var mı?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Ben, apartmanımda fiber olmasına rağmen bu cihazlara geçmeyi düşünüyordum. Çünkü elektrik kesildğinde jenaratör olmasına rağmen, şehir elektriği gelene kadar interneti kullanamıyorum. Ama benim duyduklarıma, izlediklerime ve okuduklarıma göre çok memnun kalınan ürünler değiller. Peki ben çok memnun kaldım diyen var mı?
technopat'ın youtube'de videosu var izleyebilirsin

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Çalışma mantığı bakımından mobil veriden farkı yok bulunduğunuz bölgede telefonunuzun mobil verisi ile ne kadar hız alıyorsanız ona yakın bir hız alırsınız diye düşünüyorum yani fiber daha hızlı olur

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Fibere kıyasla rezalet olacaktır muhtemelen. Cep telefonu hattınızla bir speedtest yapın. Aşağı yukarı o değerlerde bir hız alacaksınız bu cihazlardan. Üstelik kotasız paket almak isterseniz en fazla 20mbps hız veriyorlar size ve bunun karşılığında da acayip yüksek ücret talep ediyorlar. Onun yerine bence eğer elektrik kesintileri uzun sürüyor ve işlerinizi acil devam ettirmeniz gerekiyorsa yüksek kotalı bir telefon paketine geçin. Elektrik kesintilerinde telefondan kullanırsınız.