Vodafone Operatör Adı Sürekli Değişiyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,017
Dostlar Türk Telekom'dan yakın zamanda Vodafone'a geçtim. Fakat hat gün içinde sık sık kopup 1 2 saniye sonra başka isimle geri geliyor. Örneğin Vodafone TR yazarken gidiyor Vodafone Wi-Fi yazıyor daha sonra HayatEveSigar gibi sürekli değişiyor. Bu tek bende mi var yoksa başka yaşayan var mı bu durumu? Şimdiden teşekkür ederim.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
vodafone TR yazıyor şu an bir ara hayat eve sığar yaptılar ama sonra geri döndüler.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Dostlar Türk Telekom'dan yakın zamanda Vodafone'a geçtim. Fakat hat gün içinde sık sık kopup 1 2 saniye sonra başka isimle geri geliyor. Örneğin Vodafone TR yazarken gidiyor Vodafone Wi-Fi yazıyor daha sonra HayatEveSigar gibi sürekli değişiyor. Bu tek bende mi var yoksa başka yaşayan var mı bu durumu? Şimdiden teşekkür ederim.
bende vodafone kullaniyorum bendede surekli degisiyor

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kovid 19'a destek için iki kere değiştirdiler evde kal ve hayat eve sığar diye. Şimdi eski haline döndürmüşler bir sorun göremiyorum.

Reaksiyon puanı
8,017
Kovid 19'a destek için iki kere değiştirdiler evde kal ve hayat eve sığar diye. Şimdi eski haline döndürmüşler bir sorun göremiyorum.
Benim sürekli operatör ismi değişiyor bu değişim sırasında da hat kopuyor. İsimden yana sıkıntım şikayetim yok hat kopmasından şikayetçiyim.