Vodafone Freezone Sınırsız İnternet!

Bu konuyu okuyanlar

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
Freezone’lulara her ay seçecekleri bir gün 24 saat boyunca geçerli SINIRSIZ internet hediye!

Faturalı müşteriler kampanyadan faydalanmak için:
  • Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al”

Faturasız müşteriler kampanyadan faydalanmak için:
  • Vodafone Yanımda uygulamasında “Kolay Paket Al
sayfaları üzerinden ulaşabilirler.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Trükiye'deki operatörlerin tarifeleri saçmalık ötesi. Avrupa'da Vodafone DE (misal) kullanan adam çok uygun fiyatlara sınırsız mobil internet kullansın, biz daha uygun diye 3GB, 4GB internetli paketler kullanalım. Gerçekten acınası haldeyiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turk Telekom fiber ağ raporu çıkarırken fiber kablodaki her kılı sayıp şu kadar fiber yaptık desin. Elin Katarlısı gelip bakırlarımızı satsın.

Geçen Speedtest'te yeni özellik açıldı. Nerede hangi operatör nasıl çekiyor diye. Avrupa ülkelerine baktım. Adamların ülkelerinde ülkenin %80'inde 5G kullanılıyor. Biz daha HSPA+ ile uğraşalım. Gerçi TR'de 5G olan telefonlar aşşırı pahalı, o da ayrı mevzu zaten.

Biz sabit internette daha 2 sene önce AKK kalktı diye sevindik. Adamlar 1Gbps interneti sınırsız kullanıyordu.

Adamlar 50 birime 1000Mbps gerçek fiber kullanıyor. Biz 50 birime internet bulamıyoruz :D

2021-02-06 11_12_33-.png
2021-02-06 11_13_05-1000 Mbps - Işık Hızında İnternet - TURKCELL SUPERONLINE — Mozilla Firefox.png

bant3.jpg

İsviçre'de amcam var. Yanına gitmiştik, bizzat ben şahit oldum 1Gbps, 500Mbps hızlara.

Alamanyada daneynen alıyolar yiğenim. Oyun böyük.

Son düzenleme:

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Ha unuttuğum bir nokta daha var. Türkiye'de internet SANSÜRÜ!

engelli-web-3.jpg
Sansürlenenlerin çoğu da haber sitesi.

İnternet Yavaş Değil Sen Fakirsin.
Zaman doluyor. Keşke 3 yaş daha büyük olsaydım.
Sesimizi çıkarabildiğimiz tek yer Twitter, yakında onu da kapatacaklar. Paralı VPN tarifelerine bakmaya çalıştım. VPN olmadan NordVPN sitesine giremiyorsunuz :D

Son düzenleme:

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Ha unuttuğum bir nokta daha var. Türkiye'de internet SANSÜRÜ!

Ekli dosyayı görüntüle 138225
Sansürlenenlerin çoğu da haber sitesi.

Zaman doluyor. Keşke 3 yaş daha büyük olsaydım. Anlayan anladı
Merak etme kardeşim. Maymun gözünü açtı yeni z kuşağı sayesinde o da olur. Acınası durumdayız gerçekten.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Allah'ıma şükür ben maddi olarak iyi bir ailenin çocuğuyum. Bazıları da sen iyiysen diğerlerini boşver diyor. Ama yapamıyorum olmuyor. Ben 35Mbps kullanırken sınıf arkadaşımın mobilden girdiği için sıkıntı çekmesini görmezden gelemiyorum. 8GB internet sadece 16 derse yetiyor. Günde 6 ders var. Sadece 2,5 gün yetiyor.