VODAFONE de istenilen numaradan gizli sms nasıl gönderilir?

Vodafone

Üyecik

Arkadaşlar vodafonedeki sistem hatası sayesinde istenilen numaradan gizli sms gönderebiliyorum. Bunu vodafoneye bildireyimmi ne dersiniz. Çünkü bu açıktan faydalanmayı düşünmüyorum ve kimse zarar görmesin diyorum.

Demlik

Üyecik
Böyle bir açığı bilsem istediğim kızı tavlarım dimi arkadaşlar.Hattından kendine mesaj gönderirsin. Sonra sen bana mesaj çekmişsin gerisi gelir

werwer

Üyecik
Vodafone dedi ki:

Arkadaşlar vodafonedeki sistem hatası sayesinde istenilen numaradan gizli sms gönderebiliyorum. Bunu vodafoneye bildireyimmi ne dersiniz. Çünkü bu açıktan faydalanmayı düşünmüyorum ve kimse zarar görmesin diyorum.

Kimseye söyleme sus sus sus. sakla zamanı geler zamanı derler atalarımız.

mehmet

Profesör
Onursal Üye
arkadaşlar
kural 10'a dikkat edelim lütfen
"10. Yazılan mesajdan sonra birkez daha mesaj yazmak yerine, önceki mesajı düzenleyerek ek yazı yazmak daha uygundur."

werwer

Üyecik
mehmet1101 dedi ki:
arkadaşlar
kural 10'a dikkat edelim lütfen
"10. Yazılan mesajdan sonra birkez daha mesaj yazmak yerine, önceki mesajı düzenleyerek ek yazı yazmak daha uygundur."

Haklısın dostum. gizli sms i denedim istenilen numaradan gidiyor süper bişey

werwer

Üyecik
Vodafone dedi ki:

Acaba sizde mi aynı yöntemi kullanıyordunuz?