Vodafone dan Türktelekom geciş

Bu konuyu okuyanlar

DAAADW

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Vodafone her tahhaüt bitişinde aynı tarifeye devam ettirmiyor ve fiyat arttırıyorlar bende türktelekom gecmeyi düşünüyorum sizce turktelekom gecilirmi cekim kalitesi nasıl?

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
öncelikle mobil mi yoksa ev interneti mi, çekim kalitesi ilden ile değişir ama genel olarak iyi, babamda türk telekomda alabilirsin. Türkcell en iyisidir.

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Alınır ama Türkcell daha iyi.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Vodafone her tahhaüt bitişinde aynı tarifeye devam ettirmiyor ve fiyat arttırıyorlar bende türktelekom gecmeyi düşünüyorum sizce turktelekom gecilirmi cekim kalitesi nasıl?
Bu durum hepsinde aynı yeğenim, farkeden bişey yok. Hiçbir operatör kullanıcısını sözleşme bitince aynı tarifeden devam ettirmez. Bu onların politikalarına aykırı. Bir iki yıl geçince başka bir operatöre geçiyorsun, memnun kalmazsan sonra tekrar dönüş yapıyorsun, hem de en alt limitten. İşin en doğrusu her yıl sözleşme bitince başka bir operatöre geçmek.

DAAADW

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bu durum hepsinde aynı yeğenim, farkeden bişey yok. Hiçbir operatör kullanıcısını sözleşme bitince aynı tarifeden devam ettirmez. Bu onların politikalarına aykırı. Bir iki yıl geçince başka bir operatöre geçiyorsun, memnun kalmazsan sonra tekrar dönüş yapıyorsun, hem de en alt limitten. İşin en doğrusu her yıl sözleşme bitince başka bir operatöre geçmek.
her yıl bitince değil adamlar 12 ay bitince 10 lira fatura artırıyorlar oyüzden sıktı sürekli fiyat artırmaları bide bazen evde vilen cekmiyor anlamadım tel den dolayımı vodefone dan mı dolayı

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Konumuna göre değişir ancak eskisi gibi değil daha iyi diye düşünüyorum. Prime sosyal medya içerikli tarifeler görmüştüm onlara bak istersen

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Annemin bitinace aradılar ayni tarifenin ucuzu verdiler TT de
Mesaj otomatik birleştirildi:

TT dene vodafone gectim babam her ay yükler diye yükleri baklonda dumaktsn usuyordum ama 8 GB kolay bitmezdi :D şimdide tekrar TT ye geciyorum

Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ttde bende fiyat arttırmak yerine Taahüt bitişine fiyat düşürüp devam ettiler benimde işime geldi memnunum.

DAAADW

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Annemin bitinace aradılar ayni tarifenin ucuzu verdiler TT de
Mesaj otomatik birleştirildi:

TT dene vodafone gectim babam her ay yükler diye yükleri baklonda dumaktsn usuyordum ama 8 GB kolay bitmezdi :D şimdide tekrar TT ye geciyorum
yani Sonuç Türktelekom :D

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Türk Telekom evde odamda hız bu şekilde yer ankara etimesgut
6cd2a0858216ee7ffa118802d159f385.jpg

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Her hafta GB veriyorlar da bazen gece geliyor sıkıntı oluyor (bende gece film indiriyorum :D) bide whatsapp geliyor ama pek umrumda değil günlük yada haftalık 1 2 GB filan geliyorsa yetmiyo lan bi kere evde tektim annem telefonu bıraktı günlük 10 GB çıktı TV aktardım eskiden olduğu gibi Wi-Fi ama çok iyidi be

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Her hafta GB veriyorlar da bazen gece geliyor sıkıntı oluyor (bende gece film indiriyorum :D) bide whatsapp geliyor ama pek umrumda değil günlük yada haftalık 1 2 GB filan geliyorsa yetmiyo lan bi kere evde tektim annem telefonu bıraktı günlük 10 GB çıktı TV aktardım eskiden olduğu gibi Wi-Fi ama çok iyidi be
Bana artık gb geliyor türk Telekom da

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Evim olunca 1 mbps internet alicam videoları YouTube go dan indirip özledim internette veri ile dolaşırım olur biter :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Vodafone delirtiyor beni artık ya.Ucuz paket kalmamış faturalıya geçip sömürülmek de istemiyorum.Hat taşısam dedim eskisi gibi turkcelli olayım dedim en ucuz paket 35 tl? Bir de yeni gelene...Bana 25 tl altı paket lazım 1,2 gb internet falan.Türk telekoma geçmeli miyim bilmiyorum ya.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Vodafone berbat müşteri hizmetleri ilgisiz ve duyarsız. İndirme hızında pingde sorun oluşmuştu. Aradım kayıt oluşturdular. Dün sabah mesaj gelmiş sizi aradık ulaşamadık diye. Arama kaydı yok. O yüzden iyi düşünün.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Türk Telekom için oldukça iyi yorumlar duyuyorum çevremden. Tarifelerinin ekonomik olduğunu herkes söylüyor ama bu gidişle bende TT'ye geçicem.

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Hiz bakıyorsun birazcıkta hizmet bakınız.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Türk Telekom mu ? Uzak durun. Hem ben hem çevremde bir kaç kişi hatlarını kapattıktan sonra veya başka operatöre taşıdıktan 3 ay sonra arandık. Türk Telekom yetkilisinin dediği cümle şu; "Genel merkezde bir problem olmuş. 98 lira ödemeniz bulunmaktadır. Bugün mesai saati bitimine kadar ödeme yapmaz iseniz, borcunuz avukata verilecektir ve avukat ücretide sizden tahsil edilecektir."
Mesai bitimine ne kadar var der iseniz maximum 3 saat. Genel merkezdeki problemden banane diyorum benim borcum yok. Malesef yapacağımız hiçbir şey yok. Ödemek zorundasınız diyorlar.