Vodafone dan Türktelekom geciş

DAAADW

Asistan
Vodafone her tahhaüt bitişinde aynı tarifeye devam ettirmiyor ve fiyat arttırıyorlar bende türktelekom gecmeyi düşünüyorum sizce turktelekom gecilirmi cekim kalitesi nasıl?

STB

Doçent
öncelikle mobil mi yoksa ev interneti mi, çekim kalitesi ilden ile değişir ama genel olarak iyi, babamda türk telekomda alabilirsin. Türkcell en iyisidir.

Vodafone her tahhaüt bitişinde aynı tarifeye devam ettirmiyor ve fiyat arttırıyorlar bende türktelekom gecmeyi düşünüyorum sizce turktelekom gecilirmi cekim kalitesi nasıl?
Bu durum hepsinde aynı yeğenim, farkeden bişey yok. Hiçbir operatör kullanıcısını sözleşme bitince aynı tarifeden devam ettirmez. Bu onların politikalarına aykırı. Bir iki yıl geçince başka bir operatöre geçiyorsun, memnun kalmazsan sonra tekrar dönüş yapıyorsun, hem de en alt limitten. İşin en doğrusu her yıl sözleşme bitince başka bir operatöre geçmek.

DAAADW

Asistan
Bu durum hepsinde aynı yeğenim, farkeden bişey yok. Hiçbir operatör kullanıcısını sözleşme bitince aynı tarifeden devam ettirmez. Bu onların politikalarına aykırı. Bir iki yıl geçince başka bir operatöre geçiyorsun, memnun kalmazsan sonra tekrar dönüş yapıyorsun, hem de en alt limitten. İşin en doğrusu her yıl sözleşme bitince başka bir operatöre geçmek.
her yıl bitince değil adamlar 12 ay bitince 10 lira fatura artırıyorlar oyüzden sıktı sürekli fiyat artırmaları bide bazen evde vilen cekmiyor anlamadım tel den dolayımı vodefone dan mı dolayı

Annemin bitinace aradılar ayni tarifenin ucuzu verdiler TT de
Mesaj otomatik birleştirildi:

TT dene vodafone gectim babam her ay yükler diye yükleri baklonda dumaktsn usuyordum ama 8 GB kolay bitmezdi :D şimdide tekrar TT ye geciyorum

Son düzenleme:

phasan

Asistan
Türk Telekom evde odamda hız bu şekilde yer ankara etimesgut

Her hafta GB veriyorlar da bazen gece geliyor sıkıntı oluyor (bende gece film indiriyorum :D) bide whatsapp geliyor ama pek umrumda değil günlük yada haftalık 1 2 GB filan geliyorsa yetmiyo lan bi kere evde tektim annem telefonu bıraktı günlük 10 GB çıktı TV aktardım eskiden olduğu gibi Wi-Fi ama çok iyidi be

phasan

Asistan
Her hafta GB veriyorlar da bazen gece geliyor sıkıntı oluyor (bende gece film indiriyorum :D) bide whatsapp geliyor ama pek umrumda değil günlük yada haftalık 1 2 GB filan geliyorsa yetmiyo lan bi kere evde tektim annem telefonu bıraktı günlük 10 GB çıktı TV aktardım eskiden olduğu gibi Wi-Fi ama çok iyidi be
Bana artık gb geliyor türk Telekom da

epsilon06

Profesör
Vodafone delirtiyor beni artık ya.Ucuz paket kalmamış faturalıya geçip sömürülmek de istemiyorum.Hat taşısam dedim eskisi gibi turkcelli olayım dedim en ucuz paket 35 tl😂 Bir de yeni gelene...Bana 25 tl altı paket lazım 1,2 gb internet falan.Türk telekoma geçmeli miyim bilmiyorum ya.

Utku92

Profesör
Vodafone berbat müşteri hizmetleri ilgisiz ve duyarsız. İndirme hızında pingde sorun oluşmuştu. Aradım kayıt oluşturdular. Dün sabah mesaj gelmiş sizi aradık ulaşamadık diye. Arama kaydı yok. O yüzden iyi düşünün.