Vodafone Cep Cüzdan ile İnternette Alışveriş..

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar


İnternette güvenli alışveriş yapmak Vodafone Cep Cüzdan ile işte bu kadar kolay!

Üstelik birçok finansal işlemi de zahmetsizce oturduğunuz yerden Vodafone Cep Cüzdan’ı iPhone/Android marketlerden indirerek yapabilirsiniz!

Vodafone Cep Cüzdan uygulaması ile istediğiniz GSM numarasına para gönderebilir, tüm Vodafone’lulardan para isteyebilir, Vodafone Faturasız hatlara Cep Lira yükleyebilir, Vodafone paketlerini satın alabilir, Kolay Kod ile para transferi gerçekleştirebilir, Biriktir Gönder ile para biriktirebilir, herhangi bir fiziksel kartınızın fotoğrafını çekerek uygulamada saklayabilir, NFC uyumlu cihazınız mevcutsa dönemsel Vodafone NFC kampanyalarından faydalanabilir, Cep Nakit kartlarınızın bakiyelerini ve işlem geçmişlerini görüntüleyebilir, size en yakın Vodafone Cep Merkezi adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vodafone Cep Cüzdan’ı yüklemek için:Apple iPhone için:Android telefonlar için:
Vodafone Cep Cüzdan ile,
  • Para Transferi: Tüm GSM numaralarına para gönderebilir ve aynı zamanda tüm Vodafone’lulardan para talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kolay Kod ile Para transferi: Tüm Cep Cüzdan kullancılarından Kolay Kod oluşturarak para talep edebilir Kolay Kod’u okutarak para gonderebilirsiniz.
  • Cep Lira Yükleme: Tüm Vodafone faturasız hatlara Cep Lira yükleyebilirsiniz.
  • Vodafone Paketleri Satın Alma: Hattınız bireysel ise Cep Cüzdan üzerinden SMS/data/roaming paketleri satın alabilirsiniz.
  • Kartlarım: İstediğiniz fiziksel kartın fotoğrafını çekerek uygulamada saklayabilirsiniz. Üstelik mevcut Cep Nakit Kartlarınızı Cep Cüzdan’a ekleyebilir ya da uygulamayı indirir indirmez anında Sanal Cep Nakit Kart yaratarak herhangi bir aylık/yıllık ücret, faiz/borç ödemeksizin finansal işlemlerinizi korkmadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Biriktir Gönder: Cep Nakit kartlarınızdan dilediğiniz miktardaki bakiyeyi “Biriktir Gönder” hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz zaman sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
  • İşlem Geçmişi: Cep Nakit kartlarınızla gerçekleştirdiğiniz tüm işlem hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.


http://www.vodafone.com.tr/Servisler/Cep-Cuzdan.php
 

SDN Son Haberler

Üst