Vodafone Arena’da Şampiyonluk Kutlaması | Biletler Satışa Çıktı

mazruf

Guru
Onursal Üye
2015-2016 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş, şampiyonluk kupasını Vodafone Arena’da taraftarlarının önünde kaldıracak.19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena’da yapılacak şampiyonluk kutlamalarının biletleri 16 Mayıs Pazartesi günü saat 14.00’ten itibaren www.passo.com.tr adresinden satışa sunulacak.

İŞTE BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NÜN AÇIKLAMASI

Vodafone Arena’daki Şampiyonluk Kutlamalarının Biletleri Satışa Çıktı

Bilet satın almak için TIKLAYIN

2015-2016 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaşımız, şampiyonluk kupasını Vodafone Arena’da Büyük Beşiktaş Taraftarının önünde kaldıracak.

19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena’da yapılacak şampiyonluk kutlamalarının biletleri www.passo.com.tr adresinden satışa sunuldu.

"Kombine Sahipleri ve Üçlü Bilet Sahiplerine Öncelikli Bilet Alım Hakkı

Vodafone Arena'dan kombine satın alan taraftalarımız ve son üç maça üçlü bilet satın alan taraftarlarımız, 16 Mayıs saat 14.00 - 17 Mayıs 14.00 tarihleri arasında şampiyonluk kutlaması biletlerini www.passo.com.tr internet adresinden öncelikli olarak satın alabilecektir.

Biletlerin Genel Satışa Sunulması

Vodafone Arena’da düzenlenecek şampiyonluk kutlamasının biletleri, 17 Mayıs Salı günü saat 14.30 itibariyle genel satışa sunulacaktır. Taraftarlarımız biletlerini www.passo.com.tr internet adresinden satın alabilcektir. Bilet satın alacak taraftarlarımızın BJK logolu passolig kartı olması gerekmektedir.

Engelli Tribün Bilet Talepleri

Yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlarımızın, bilet taleplerini ekte belirtilen formu eksiksiz doldurarak istenilen belgelerle birlikte 0212 258 81 94 numaralı faks numaramıza göndermeleri gerekmektedir.

Engelli tribün bileti, Vodafone Arena Stadyumu engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 16 Mayıs - 17 Mayıs tarihleri arasında yapılacak talep sırası dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır. Engelli biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın BJK logolu Passolig kartlarının olması gerekmektedir."

Bilet fiyatları şöyle:

1. Kategori – 180 TL
2. Kategori – 165 TL
3. Kategori – 150 TL
4. Kategori – 130 TL
5. Kategori – 110 TL
6. Kategori – 100 TL
7. Kategori – 65 TL
8. Kategori – 60 TL
Batı Vıp Tribün - 325 TL
1903 Vıp Tribün - 325 TL

İşte kutlama planı

16 Mayıs: Biletler Passolig üzerinden satışa çıkacak
17 Mayıs: Torku Konyaspor-Beşiktaş maçı
18 Mayıs: Beşiktaş, İstanbul'da...
19 Mayıs: Şampiyonluk kutlamaları
20:00: Şampiyonluk kutlamaları başlama saati
Işık ve ses gösterileri
KonserlerFikret Orman: 'Kupa töreninde inanılmaz bir gösteri yapacağız'

“Biz stadı açtığımızda bazı eksikleri vardı. Ama teknolojik olarak o kadar ileri bir alt yapıya sahip ki her şeyi kontrol edebiliyoruz. Her türlü güvenlik açığını yakalayıp, her şeye vakıf olabiliyoruz. Bundan sonra stadımızda olan biten her şeyi basınla paylaşacağız. Kulübümüze zarar verilmesine müsaade etmeyeceğiz. Önümüzdeki sene itibariyle de Vodafone Arena kulübümüze 200 milyon TL civarında bir gelir sağlayacak. En kısa sürede müzemizi ve restoran kısımlarını da açacağız.

Kupa töreninde inanılmaz bir gösteri yapacağız. Öncesinde takımımız tekne konvoyuyla boğazı geçecek ve devamında da otobüsle stada gelecek. Gelen taraftarlarımıza 3 boyutlu bir gösteri sunacağız. Vodafone gibi bir teknoloji devi arkamızda olunca bazı şeyler daha kolay oluyor.

Beşiktaş JK
 
Son düzenleme:

mazruf

Guru
Onursal Üye
Vodafone Arena'daki Şampiyonluk Kutlaması Büyük Bir Şölene Sahne Olacak


2015-16 Spor Toto Süper Ligi Hasan Doğan Sezon Şampiyonu Beşiktaşımız, kupasını 19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena'da düzenlenecek muhteşem kutlamayla alacak...

Büyük taraftarımız ile kupasına yeni yuvamızda kavuşacak olan siyah-beyazlılarımız, bu tarihi günde Beşiktaşlılar ile birlikte mutluluğu birlikte yaşayacak.

19 Mayıs Perşembe günü öğleden sonra Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesis'leri'nden yola çıkacak olan siyah-beyazlılarımız, Anadolu Yakası'ndan tekne ile Boğaz'ı geçecek. 16.00 sıralarında Kandilli - Vaniköy civarında tekne sahibi Beşiktaşlıların takımımıza Beşiktaş'a kadar eşlik etmesiyle Boğaz'da yaşanacak muhteşem anları, siyah-beyazlı kafilemizin Beşiktaş'ta üstü açık otobüse binerek Vodafone Arena'ya doğru hareket etmesi izleyecek.

Takımımızın 19.00 sıralarında Vodafone Arena'ya ulaşmasını takiben stadımızda muhteşem bir şölen yaşanacak.

Amatör Şubelerimize bağlı sporcularımızı geçişi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yapılacak anmaların ardından, Beko bandosu Gençlik Marşımızı çalacak.

Gökhan Tepe, Feridun Düzağaç, Emre Kaya, Simge, Ali Altay, Jelena Tosic ve Birol Can'ın performansları ile Vodafone Arena'da müzik ziyafeti yaşanacak.

Saat 21.00 sıralarına gelindiğinde ise sahanın içinde muhteşem bir ses, ışık, video şovu büyük taraftarımızı bekliyor olacak. Sahanın tamamını kapsayacak olan dijital şov büyük sürprizlerle dolu olacak. Futbolcularımızın ve teknik ekibimizin sahaya çağırılması sırasında ise büyük taraftarımızı yine büyük bir sürpriz bekliyor olacak.

Kupa töreninin ardından Vodafone Arena'daki muhteşem kutlama takımımızın tribünleri dolaşarak şampiyonluk turu atması ile noktalanacak.

Bilet satışlarının devam ettiği Vodafone Arena'da bu muhteşem şovu taraftarlarımızın kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.
 
Üst