Vodafone 4G

helpmert

Doçent
iphone 6 plus kullanıyorum vodafone operatörü kullanmaktayım.

IOS 9.3.1 Son sürüm kullanıyorum eskiden 2G 3G ve LTE diye seçim yeri vardı fakat 1 nisanda 4.5G'ye geçtikten sonra oradaki LTE yazısı gitti yerine 4G geldi ve 4G olarak bağlanıyor.

Türkcell ve türk telekom kullanan , iphone 6 plus kullanan ve son yazılımı kullanan arkadaslarımda LTE yazıyor ama sadece VODAFONE kullananlarda 4G diye yazmaktadır.


Testlerimde 44 mbps yi aşamadım :(
 
iyi 44 mb gördüysen işte vodafone .4g yazıyor ama alakası yok

 

Fatix2

Üyecik
kardeş zamanla ve yavaş yavaş hızlanarak 2023 de tam dedikleri gibi 350 Mega Bayt per-second hızına ulaşacak.
 
Vodafone 4G'si hem yavaş hem de çekmiyor. Tarifeleri hesaplı olmasa ilk iş olarak operatör değişikliğine gideceğim.
 

uydu3405

Doçent
En hesaplı tarife Türk Telekom da ama hesaptan önce bulunduğunuz yerde hangi operatör sinyal gücünden güçlü ona bakıp alın sonra ben aldım ama çekmiyora gelmeyin ucuz alıp kullanamamaktansa mecbur olduğunuzu alın ve kullanın.
 

ogizade

Asistan
Yasaklı
Vodafone 4G'si hem yavaş hem de çekmiyor. Tarifeleri hesaplı olmasa ilk iş olarak operatör değişikliğine gideceğim.
Vodafone 4g si yavaş ? çekmiyor ? Size abartısız söylüyorum yaylaya gittik şehir merkezinden 215km uzaklıkta bilgisayarımla yolda giderken LOL oyununun güncellemesi vardı yaklaşık 1,5gb mobili modeme dönüştürdüm pc ile bağlandım hala unutamıyorum 80mbps download hızım vardı 15-20 dakika arasında güncellemeyi yaptı şehir dışında bunları yapıyorsa bir operatör daha fazlasına gerek yok bence şehir içinde tüm operatörler aynı zaten hepsi çekiyor hepsi kişiden kişiye iyi mobil veri hızına sahip.
 
Üst