• Logitech G305 Lightspeed inceleme!

    Kaliteli oyuncu ekipmanları ile tanıdığımız Logitech markasının fiyat performans oyuncu faresi G305 Lightspeed modelini inceledik.

Vixen, Legends of Tomorrow'a dahil oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
13,795
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,169
Puanları
113
Yaş
37
3708104a-9326-4b08-b07c-7c891f7f6143.jpg

DC çizgi romanlarından uyarlanan Legends of Tomorrow, Vixen ile sevilen bir kahramanı daha hikayeye dahil edecek. Ancak Vixen bildiğimizden biraz farklı olacak.

The CW dizilerini yakından takip edenler biliyor ki Vixen'in kendisine ait bir animasyon dizisi var. Bu yapımda karakteri Megalyn E.K. seslendiriyor. Oyuncu aynı zamanda sevilen bu kahramanı Arrow dizisinde de canlandırdı. Ancak Legends of Tomorrow'da Vixen'e başka bir isim hayat verecek.

Programı dolu olan ve başka projelerde çalışan Megalyn E.K., karakteri devamlı olarak canlandıramayacağını açıkladı. Legends of Tomorrow'un yapımcıları da bu duruma hızla çözüm buldu. Zaman yolculuğunun mümkün olduğu hikayede Vixen'in alıştığımızdan daha yaşlı halini göreceğiz. Fakat şimdilik kahramanımızın olgun haline kimin hayat vereceği belli değil.

Megalyn E.K., Vixen animasyonunda karakteri seslendirmeye devam edecek. İlerleyen bölümlerde kahramanımızın genç halini de Legends of Tomorrow'da görmemiz mümkün olacak.

Ranini
 
Üst