Vitor Pereira: "Hakem hatasıyla yenildik"

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Konyaspor maçı sonrasında konuştu.

upload_2016-4-9_22-43-27.png

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Konyaspor'a 2-1 mağlup oldukları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

İŞTE PEREIRA'NIN SÖZLERİ

"Zor bir maçtı, bekliyorduk, biliyorduk. Kontra ataklarla tehlikeler oluşturan bir takım vardı. Maçın 1. dakikasında golü gördük. 2 tane art arda gelen hakem hatasıyla gördük bu golü. Kontrolde el vardı ve sonrasında ofsayt vardı. Erken gol sonrasında kolay değildi. 1-1'i yakaladık. İlk yarıda daha iyi taraf bizdik. İkinci yarıda 1-2 tane pozisyon ürettik. Golü bulabilirdik. 2. gol kontra ataktan geldi. Benim takımım 2-1'i isterken kalesinde golü gördü. 1-1 bizim için üzücü olacaktı ki, 2-1 çok daha üzücü oldu. Ama futbol böyle. Atabilseydik farklı olurdu. Ama bitmedi, Beşiktaş'ın da puanlar kaybedeceğini düşünüyorum. Göreceğiz ne olacağını."

VOLKAN ŞEN'İ NİYE DEĞİŞTİRDİ?

"Volkan Şen çok yorulmuştu. Bire birde gidebilen ve hızlanmasıyla etkili olan bir oyuncu. Onları yapabilecek enerjisi kalmadığını gördüm. Bu yüzden Alper girdi oyuna. Ama Volkan Şen iyi oynadı. Son dönemde enerjisi kalmamıştı, bir şeyleri yenilemeliydik"

"BİZE KARŞI OLSA VERİLİRDİ"

"Ben bu ligde böyle pozisyonlarda penaltı verildiğini çok gördüm. Bize karşı olsa penaltı verilirdi. Bunlar önemli noktalar. İstediğimiz sonuçla ayrılamıyoruz"

Kaynak: Sporx.com

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Ne kadar saçma konuşuyor bu adam. Fenerbahçe' nin penaltılarla kazandığı hakem sayesinde kazandığı çok maç var zaten olmasa Galatasaray' dan bile kötüydüler şu anda. Sanki Beşiktaş her maç hakemle maç alıyor gibi.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
aga sen ne bekliyosun? ''hakemler çok iyiydi biz kötü oynadık'' demesini mi.. futbolda topu iyi oynayıp maçı hakeme bırakmamak gerekir. hak eden kazandı. takımdaki oyuncuları oynatamazsa tabiki suçu başkasına atacak ayrıca bir fenerbahçeli olarak bu oyun tarzını hiç beğenmiyorum.