Vista SP2'nin ayak sesleri duyulmaya başladı!

spybot

Guru
Onursal Üye
Dedikodu dedikodu üstüne: Vista Service Pack 2 beklenilenden erken gelebilir. İşte sebepleri...Vista SP2 RC: Kapalı test süreci başladı.

Winfuture.de sitesinin bildirdiğine göre Windows Vista için çıkarılacak olan ikinci hizmet paketinin ilk RC sürümünü Techbeta-programına katılan testçilere dağıtıldı. Bu sebeple halka açık bir RC sürümün ise yakın zamanda çıkması bekleniyor.

Kapalı test sürecine giren final adayının derleme numarası 6002.16659.090114-1728. Derleme uzantısı çözümlendiğinde Microsoft'un orijinal çıkış tarihini tutturabileceği ve önceden iddia edildiği gibi bir gecikmenin meydana gelmeyeceği sonucuna ulaşılıyor.

Daha önceleri Service Pack 2'nin halka açık sürümünün şubat ayında yayımlanacağı düşünülmüştü ve sonrasında ise bazı sebepler yüzünden gecikeceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Son gelişmelerin ışığında Vista Service Pack 2'nin fazla gecikmeye uğramadan piyasaya sürüleceği düşünülüyor.


Bilgi için: Microsoft
Telefon: (212) 258 59 98 pbx

http://www.chip.com.tr/konu/Vista-SP2-nin-ayak-sesleri-duyulmaya-basladi_10716.html
 

32.sefo

Doçent
vista mı kaldı yaa :s windows 7 çıktı vistaya ne gerek var :s ha illede microsoft windows işletim sistemi kullanıcam diyosan xp kullan ;)
 

Frespo

Doçent
yahu insanlık adına söleyin bakın size xpcilere diyorum vistayla ne alıp veremediğiniz var ? batıyo sanki ya
 

Son mesajlar

Üst