Vista problem yardımcı olursanız sevınırım...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

clubbers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vısta kullanıorum ınternet explorer 7 yuklu kaldırıp 6 yuklemek ıstıorum bazı arkadaslar kaldırılmayacagını soyledıler yardınmcı olurmusunuz

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
aah ahhh başlığı gördüm ne yazıyor orda ?

''vista problem'' :D o zaten başlı başına bi problem yahu :D

herman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mavi noktaya katılmıyorum vista problemli değil kesinlikle xp bugünkü neslimize hükmetmiş alışa gelen bir yazılım herkez yeniliğe değil (ÖĞRENMEK) en kolayına bulduğuna sevinir toplumumuz kendilerini geliştirmek için bir çaba sarfetmiyor malesef üzülerek bu doğruyu söylemeliyim aslında biraz geçmişe dönersek cep telefonlarının 1998 modellerle aynısımı ? ama mecbur olundu öğrenildi kısacası öğrenmek istiyen öğrene biliyor vista ix den çok çok kolay olduğunuda söylemeliyim kimse alınmasın bu yazılarıma

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
normalde başkası yazsa uyuz olmuştum ama yazmam gerek yoksa duramıcam ^^

koca vista daki ie7 yi silip ie6 yı kurma nedenin ne >X<
bence çok saçma yani :*

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vista :)

gerçekten müşteri hizmetlerine sorulup onları çileden çıkarmak için sorulacak bi soru :)

şaka bir yana 7 den 6 ya geçme nedenin aslında önemli ie7 sistemde varsayılan olarak geliyor kaldırılması zor iş aslında alternatif bi tarayıcı denesen firefox, opera, safari, maxhton, vb..belki ihtiyacını karşılar...

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
vede şu var, ie6 nın vista desteklediğini nerden çıkarıyosun? ^^

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vistanın kendini desteklemesi bile bi mucize yaw... :)

sönük bi işletim sistemi öyleki kullanıcılar xp üzerine tema kurmayı vista kurmaya tercih etti vistamizer, vb türü programlarla sadece görünüm alanındaki yenilikleri aldı...sonuçta yaşasın xp :D

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ben katılmıyorum, vista microsoftun çıkardığı en kullanışlı ve en güzel işletim sistemi, harddiskimi görmediği için artık vista kuramıyorum ama bu onun kötü olduğunu göstermez ki ben xp ye mecburi dönüş yapınca xp ye alışırken çok yargıladım xp yi , ama alıştık yine artık.. hatta vistanın okaliteli temasından sonra xp de windows klasik teması ile 0 efekt ile kullanıyorum xp yi

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanışlı yanları var ama mesela vista transformation pack 8(xp için) in yeni bir versiyonu çıktı ve daha ilk haftadan bir siteye yeni baktım 133 000 hemde Türkçe bir sitede, softpediada da 8,889,991 gibi bir rakama ulaşması birçok şeyi açıklıyor aslında..vistaya alışmak kolay olmayacak gibi...

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Vistaya kötü diyen bi halttan anlamadığını nasıl belli ediyor hemen.Vistayı xpnin temalı hali sanıyosanız hiç windows kullanmayın siz..Ama böyle bilip bilmeden sallamanız çok iyi bişey.Bizde bu sayede bu sitede kimlerin ne halt bilip bilmediğini anlayabiliyoruz ve kimlerin laf olsun torba dolsun diye sap sap salladığını görebiliyoruz..
İe 7 yi kaldırıp ie6yı neden kullanmak istiyosunki vistadaki ie7 harika..İe 7 yerine ie 6 kullanmak attan inip eşeğe binmek gibi bişey :D

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vistaya kim öyle bişey dedi :D
ben kullanıcıların seçimlerinden bahsediyorum...

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
RedBaron dedi ki:
xp üzerine tema kurmayı vista kurmaya tercih etti
dedim :)
Peki kim tercih etti.12-13 yaşında bilgisayarla interneti sadece msnden ve adultla geyik forumlarından ibaret sanan çocuklar :D
2-3 yıldır bilgisayar kullanıp hayatında daha windowsun disk birleştiricisini açmayan kayıt defteri nasıl açılır bilmeyen sistem geri yükleme noktası nasıl silinir bilmeyen hayatında hiç format atmamış bi kamera sürücüsünü bile kuramayan vs. vs. bilmeyenler Allah aşkına yorum yapmasınlar..
3 yaşında çocuklar gelip burda windows uzmanıymış gibi yorum yapıyolar bide..

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
biraz sert olmuş blogger... kimsenin şevkini kırma.. kimse anasının karnında öğrenmiyor sonuçta...

herkes son sürümü kullanır genelde clubbers. sen ise ben eskisini istiyorum diyorsun.. ilginç..

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ya dediğim gibi ie6 nın vista desteği yokki yüklesin arkadaşın yapmak istediği zor değil, artık neredeyse imkansız ^^

blogger boşver sen, takma, sakin ol :)

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
otantic76 dedi ki:
kimse anasının karnında öğrenmiyor sonuçta...
O zaman bilmediği bişey hakkında o kimse neden yorum yapma gereği duyuyor.Laf olsun torba dolsun diyemi.Biz burda geyikmi yapıyoruz yoksa.. >X<Niye herkes böyle windows uzmanıymış gibi konuşuyor maşallah herkes windowsu çözmüş..Bi kullan bi dene test et ne nedir nasıl çalışır neye yarar nerde..

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
söylediğin doğru veya yanlış.. buna ben karar veremem..

ama burada kimseyi kırmaya gerek yok.. olumlu olmak gerek diye düşünüyorum.. ama sen istediğin gibi davranmakta özgürsün..

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
otantic76 dedi ki:
söylediğin doğru veya yanlış.. buna ben karar veremem..

ama burada kimseyi kırmaya gerek yok.. olumlu olmak gerek diye düşünüyorum.. ama sen istediğin gibi davranmakta özgürsün..
Kırılmakmı? Büyük olasılıkla yazdıklarım umurlarında bile değil ne kırılması.Zaten ben yeterince olumluyum yaptığım yorumlardan belli olmuyormu? Bişeyi bilmiyorsan onun hakkında yorum yapmazsın olur biter ama bakıyorum bu sdndeki büyük çoğunluk (ki %99u 9-15 yaş arasında) sanki windows uzmanıymış gibi konuşuyor o kadar bilgiliyseniz bizede öğretinde bizde cahil kalmayalım ;)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ya blogger, yavaş yavaş işte öğreniyolar boşver bugün böyle derler yarın doğrusunu anlarlar

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Vista hıMM
Xp hıMM
Ya 98 desek

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3yaş, defrag, vs vs sap sap da ayrı bi güzellik daha ileri şeylerden bahsetsen neyse derdim ama söylediklerinden ilerisini sende bilmiyorsun bunu da anlamış oldum usluba dikkat etsen iyi olur ...

son olarak ben bildiğimi de bilmediğimi de biliyorum.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
İnanın bazen cok gereksiz yazanlar var,inanın ki yazdıklarınızdan yaş kriterinizi veriyorsunuz..
Her Agzı Olan Konusursa bandwidth dayanmaz..
Benide bilen bilir Kırmızı Balon.

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windowsun disk birleştiricisini
bunu o&o disk defragla yaparım ...

kayıt defteri nasıl açılır
çalıştır regedit
sistem geri yükleme noktası nasıl silinir
sürücüye sağ tıklayıp disk temizlemeden işaretleyince, sweepi veya ccleaner türü bir yazılımla da olabilir

hiç format atmamış
çoktandır atmıyorum acronis true image veya norton ghost öneririm sende atma...

kamera sürücüsünü bile kuramayan
xp kendi hallediyo çoğu zaman
vs. vs. bilmeyenler Allah aşkına yorum yapmasınlar..

yaşım 22 artık yorum yapabilirmiyim abi...

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sözüm saydıklarını bilmeyi mağrifet sananlara online destek kardeşim..sana değil yani.

bende bildiklerimi paylaşiim dedim kimseyle yarışmaya falan gelmedim.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Şu saniye ye kadar bu formda kimseyi inciltmedim,sana katılıyorum..
Lakin demek istedigim,sorular soruluyor ama bilmeyende sırf muhabbet olsun diye cvp yazıyor,buda geyik ortamının getirisidir.
(İNANIN CVP YAZASIM GELMİYOR)

' "İyilik yap ehli olana da, olmayana da, ehline isabet ederse yerini bulur. Etmez ise ehli sen olursun."

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neyse söylediklerim yardım içindi ve hepsi doğru şeylerdi bilmeyenlerle bilmedikleri hakkında geyik yapmak etik bi şey değil yapmam geldiğim yeri biliyorum neyse artık üyeliksiz girer Türkiye için yaptıklarınıza teşekkür ederim içimden adult ve warez olmadan bi sitenin böyle yerlere gelmesi çok güzel birşey...kolay gelsin.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
RedBaron dedi ki:
neyse söylediklerim yardım içindi ve hepsi doğru şeylerdi bilmeyenlerle bilmedikleri hakkında geyik yapmak etik bi şey değil yapmam geldiğim yeri biliyorum neyse artık üyeliksiz girer Türkiye için yaptıklarınıza teşekkür ederim içimden adult ve warez olmadan bi sitenin böyle yerlere gelmesi çok güzel birşey...kolay gelsin.

Güzel insan :) Senin söylediklerin tabiki dogru bilgiler.
Kızım Sana Söylüyorum Gelinim Sen Anla Diyaloğu Bu ;)
LAfı anlayanlar anladı,sen sakın bir yere gitme,bozuşuruz :)

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aga modeme reset attım ip değişti sitede nasıl bişey varki opera ile girdiğim halde beni online gösterdi sözde offline cevapları izlicektik :) mac adresinden mi takipteyiz :D

neyse uzatmayalım konuda sapmasın anlayışına teşekkür ederim.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
RedBaron dedi ki:
windowsun disk birleştiricisini
bunu o&o disk defragla yaparım ...

kayıt defteri nasıl açılır
çalıştır regedit
sistem geri yükleme noktası nasıl silinir
sürücüye sağ tıklayıp disk temizlemeden işaretleyince, sweepi veya ccleaner türü bir yazılımla da olabilir

hiç format atmamış
çoktandır atmıyorum acronis true image veya norton ghost öneririm sende atma...

kamera sürücüsünü bile kuramayan
xp kendi hallediyo çoğu zaman
vs. vs. bilmeyenler Allah aşkına yorum yapmasınlar..

yaşım 22 artık yorum yapabilirmiyim abi...

sadece gerçek yaş değil beyin yaşıda önemli..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...