Soru Virüs Total'de Temiz Çıkan Dosyada Herhangi Bir Kötü Niyetli Yazılım Var Mıdır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan eloz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Spotify gibi aylık ücret isteyen uygulamaların premium halini APK olarak indirmek istiyorum 2 tane buldum ve virüs Total taramasında temiz çıktı telefonuma herhangi bir kötü yan etkisi olur mu yine de Acaba?
(20 lira bir şey satın alıp uğraşmayayım diye düşündüm ama ekonomik olarak 20 liraya bile ihtiyacım olan bir durumdayım şu an. )

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
VirusTotal tarattığınız dosyayı birçok anti-virüs yazılımından geçirip sonuçları paylaşan bir sitedir. Yani sonuç temiz çıktıysa hiçbir anti-virüs kötü amaçlı yazılım bulamamış demektir ve bu iyi bir şey fakat tedbirli olmakta fayda var. Bu, içine üst düzey bir kötü amaçlı yazılım konulmamış anlamına gelmez.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
VirusTotal tarattığınız dosyayı birçok anti-virüs yazılımından geçirip sonuçları paylaşan bir sitedir. Yani sonuç temiz çıktıysa hiçbir anti-virüs kötü amaçlı yazılım bulamamış demektir ve bu iyi bir şey fakat tedbirli olmakta fayda var. Bu, içine üst düzey bir kötü amaçlı yazılım konulmamış anlamına gelmez.
Anladım yani her şeyin olabilme olasılığı var yine de peki bildiğiniz temiz bir APK sitesi beye direkt Spotifyın APK uygulaması var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için ?.

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Anladım yani her şeyin olabilme olasılığı var yine de peki bildiğiniz temiz bir APK sitesi beye direkt Spotifyın APK uygulaması var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için ?.
Bildiğim herhangi bir APK sitesi veya uygulaması yok, rica ederim.