Yardım Virüs silindi mi hiç emin olamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Selamlar, dün bir virüs bulaşmıştı bilgisayarıma. Akşam virüsü bulup sile tıklamıştım ardından Windows defender ve Kaspersky ile bir tarama daha yapmıştım bir şey bulamamıştı. Şuan discord şifremi girmem gerek adımı değiştireceğim emin olamıyorum. Sistem denetimine tıkladım kaspersky dan. Görev gerçekleştirilemedi bileşen koruma yazıyor. O beni korkutuyor.

PatronBey

Asistan
Reaksiyon puanı
102
Selamlar, dün bir virüs bulaşmıştı bilgisayarıma. Akşam virüsü bulup sile tıklamıştım ardından Windows defender ve Kaspersky ile bir tarama daha yapmıştım bir şey bulamamıştı. Şuan discord şifremi girmem gerek adımı değiştireceğim emin olamıyorum. Sistem denetimine tıkladım kaspersky dan. Görev gerçekleştirilemedi bileşen koruma yazıyor. O beni korkutuyor.
Malwarebytes programını deneyin ondanda bi tarama yapın bişe yoksa sıkıntı yok içiniz rahat etmiyosa temiz format atın

HakanÇ11

Asistan
Reaksiyon puanı
132

Eğer içiniz rahat etmiyorsa, Kaspersky, Malwarebytes, Eset Scanner ve Norton Power Eraser ile de tarayın. Bu arada şifrelerinizin çalındığından şüphe ediyorsanız telefondan değiştirin ve destekleyen hesaplarda iki faktörlü doğrulamayı açın.

Son mesajlar