Vikipedideki Reklamcılar!!!

Bu konuyu okuyanlar

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Googleye Dolar yazayım dedim sağ tarafa vikipedinin tablosu çıktı orda da bazı kişilerin yazıyı değiştirdiğini gördüm, reklam vardı (Instangram reklamı, Rte nin sözü) onları kaldırır mısınız lütfen ben blocklanmışım bişeyler yapamıyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Biz nasıl kaldıracağız ki orasını ben anlamadım?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Googleye Dolar yazayım dedim sağ tarafa vikipedinin tablosu çıktı orda da bazı kişilerin yazıyı değiştirdiğini gördüm, reklam vardı (Instangram reklamı, Rte nin sözü) onları kaldırır mısınız lütfen ben blocklanmışım bişeyler yapamıyorum.

Kusura bakma hiçbir şey anlaşılır değil arkandan biri kovalıyor gibi yazmışsın, bazı kişilerin yazıyı online değiştirdiğini nasıl gördün?

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Tamam, düzeltilebilir ancak sizin dediğiniz gibi demişsiniz. Biz nasıl kaldıracağız, bu tamamen Wikipedia'ya ait bir olay.
pardon bazen yazım hataları yapabilyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kusura bakma hiçbir şey anlaşılır değil arkandan biri kovalıyor gibi yazmışsın, bazı kişilerin yazıyı online değiştirdiğini nasıl gördün?
googleye dolar yazdığımda sağdaai vikipedi tablosunda instagram reklamı vardı sonra değştirmeye çalışırken yine başka birisi oraya bi söz yazmıştı

Son düzenleme: