Videoları Çevirin[İstediğiniz Formata] 2007 Model ;)

Bu konuyu okuyanlar

NCone

Öğrenci


[size=16pt]SUPER convertor v2007[/size]

ads305zgc9.jpg


Youtube'den indirdiğiniz videoları, cep telefonu ile çektiğiniz görüntüleri istediğiniz formata çevirin. İster VCD'de ister iPod'da seyredin. İzleyin, öğrenin.

Açık kaynak kodlu ücretsiz programlar, paralı yazılımlara meydan okumaya devam ediyor. Aşağıdaki eğitim videosunda anlattığımız SUPER convertor v2007 ise bir video format dönüştürücüsü. Desteklediği bir çok format ile tüm videoların üstesinden gelebiliyor. Program, amatörlerin dışında, içerdiği özel seçenekler ile yarı profesyonel olarak video düzenleme ile uğraşan kişilerin de ilgisini çekebilir.

VCD'de YouTube videolarını izleyin
YouTube'den ya da alternatif video sitelerinden indirdiğiniz videoları sadece bilgisayarda izleyebiliyorsunuz. SUPER convertor v2007 sayesinde indirdiğiniz videoları VCD'de izleyebilirsiniz. Hatta kendinizi aşıp videoları 3gp uzantılı yapabilir ve telefonunuzda kimsede olmayan kaliteli görüntüler bulundurabilirsiniz.

Desteklenen formatlar

supervideoqs1.png


Animasyonu izleyin
Ücretsiz olan SUPER convertor v2007'inin marifetleri anlatamayacağımız kadar uzun. Animasyonda izleyecekleriniz sadece temel kullanım. Daha fazlasını keşfedecek olan sizlersiniz.


Kullanım videosunu Bilgisayarınıza indirin....

WİNDOWS KULLANICILARI

LİNUX KULLANICILARI

MAC KULLANICILARI

 

Jerusalem

Profesör
Peah :D bende, siteden yayınlanan sanalalbüm uygulamasını foruma eklemek için böyle cesur bi' adım bekliyodum, misal olsun diye, atık yayınlayabilirim değil mi !? :)
 

seakar

Asistan
Ya bu tarz freeware programlarda genelde videonun ilk 5 dksını çeviriyor sadece.Bu da öle bişey mi acaba.Deneyen var mı?
 

Turab Garip

Dekan
Emektar
@Seakar, senin dediğin freeware değil, shareware olanlar :)
Demo programlar öyledir, sadece birazını çevirir deneme amaçlı.

Ama bu yazılım hem çok basit ve kullanışlı, hem de ücretsiz.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst