Video Kurgudan Para Kazanmak ?

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Yaklaşık 7 senedir video kurgu işleri ile uğraşıyorum ama hep kendime yaptım. Bir hobi olarak kendi kendime videolar hazırlayıp kurgularım. Bu hobimi paraya çevirmek istiyorum ama banka hesabım yok. Yani freelancer sitelerinde yapamıyorum çünkü para çekme olarak iban gerekli oluyor. Fakat banka hesabım olmadığı için ibanımda yok. Yardımcı olursanız sevinirim...

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Yaklaşık 7 senedir video kurgu işleri ile uğraşıyorum ama hep kendime yaptım. Bir hobi olarak kendi kendime videolar hazırlayıp kurgularım. Bu hobimi paraya çevirmek istiyorum ama banka hesabım yok. Yani freelancer sitelerinde yapamıyorum çünkü para çekme olarak iban gerekli oluyor. Fakat banka hesabım olmadığı için ibanımda yok. Yardımcı olursanız sevinirim...
yeni bi banka hesabı aç

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Hacı bu işte iyiysen yazılımdan da fazla para var tasarım/kurgu sektöründe. Tabii pek iyi değilsen senin gibi milyonlarca kişi olduğu için fazla bir şey kazanamazsın. Mesela forumlarda kurgu falan isteyen olursa beleşe istedikleri şeyi yaparak kendini geliştirebilirsin, fakat güzel bir şey isteyen birinin bunu forumlarda arayacağını sanmıyorum. Banka hesabını da ailenden birinin üzerine veya onlardan birinin mevcut hesabını kullanabilirsin.

Son mesajlar